Faq

 

W cenę kursu wliczone jest ubezpieczenie, opieka instruktora oraz cały niezbędny osprzęt potrzebny do rozpoczęcia zajęć.
Jedna godzina kursu to 60 minut zajęć na wodzie z wyjątkiem pierwszej godziny teorii, która odbywa się na łące i w bazie. Instruktor zaczyna liczyć czas w momencie kiedy wychodzi z kursantem do wody.
W przypadku braku wiatru kursy przenoszone są na inny, warunkowo korzystny termin. Jeżeli wszystkie godziny kursu nie zostałyby przez Państwa zrealizowane w wyznaczonym terminie to wystawiamy Voucher pozwalający na dokończenie kursu do końca przyszłorocznego sezonu. 
Przy korzystnych warunkach pogodowych, tydzień czasu jest wystarczający na ukończenie całego kursu. 
Nasza szkoła kitesurfingu znajduje się na kempingu Chałupy 3. Z przyjemnością pomożemy Państwu w doborze odpowiedniego noclegu na terenie kempingu w przyczepach lub domkach holenderskich. Współpracujemy również z zaprzyjaźnionymi hotelami i pensjonatami we Władysławowie i Chałupach.
Nasz najmłodszy kursant miał 7 lat, a najstarszy 70. Nierzadko dzieci robią szybsze postępy niż ich rodzice ;). Wiek nie stanowi granicy, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy kitesurfing stale się rozwija i jest coraz bezpieczniejszy. Na rynku jest dostępny sprzęt specjalnie dedykowany dla kobiet, dzieci i osób starszych.
Od godziny 9:00 do 18:00, jednak jeśli wieje to otwieramy wcześniej i zamykamy później. Staramy się korzystać z wiatru w 110 procentach!
Oficjalne rozpoczęcie sezonu robimy zawsze na długi weekend majowy. Szkoła nieprzerwanie działa od początku czerwca do połowy września. O obecności na kempingu informujemy zawsze na naszym blogu na stronie oraz na portalach społecznościowych (facebook.com/kitezonetravel)
W przypadku braku wiatru zachęcamy do wakeboardu za motorówką, lekcji surfingu (tak! na bałtyku są fale :)) oraz wypożyczania SUP’ów – desek z wiosłem