Kitesurfing Wrzesień promocja 10% taniej

Opublikowano: Wrzesień 2, 2016
Kategorie: Promocja

Kitesurfing Wrzesień promocja 10% taniej

Wakacje nieubłaganie dobiegły końca, wszystkie Kempingi na Półwyspie Helskim powoli pustoszeją, a droga na Hel w końcu znowu staje się przejezdna. Paradoksalnie koniec wakacji od lat jest najlepszym okresem na planowanie wypadu na Półwysep Helski. Wrzesień jest najcieplejszym miesiącem w całym sezonie kitesurfingowym, a pusta zatoka daje nam duży komfort nauki na bezpiecznym spocie. Fantastyczne warunki atmosferyczne, piękna aura oraz dużo miejsca na bardzo zatłoczonych Kempingach w sezonie to nie jedyne atuty Wrześniowego Kitowania. Wraz z pojawieniem się pierwszych żółtych liści na drzewach ceny wynajmu domków holenderskich i przyczep kempingowych ulegają drastycznemu obniżeniu. Przykładowo, koszt wynajmu domku holenderskiego w sezonie na Kempingu Chałupy 3 wynosi 350zł, natomiast we Wrześniu to już zaledwie 150zł. Obniżeniu ulegają również ceny naszych przyczep Kempingowych, których koszt wynajęcia za dobę wynosi teraz 100zł.

Hel Wrzesień

Żeby dodatkowo zachęcić naszych gości do przyjazdu we Wrześniu przygotowaliśmy promocję: Kitesurfing Wrzesień. Ceny wszystkich lekcji kitesurfingu ulegają obniżeniu o 10%. Promocja obowiązuje do końca sezonu 2017, czyli 20 Września.

Aktualną sytuację pogodową można obserwować na naszej kamerce internetowej, która znajduje zaledwie kilka metrów od naszej bazy przy zejściu do wody z kite-łączki gdzie zawsze zaczynamy nasze zajęcia. Przed przyjazdem do nas warto również sprawdzić prognozę wiatrową na stronach takich jak: www.windguru.czy lub www.windfinder.pl Jeśli potrzebują Państwo porady w wyborze dokładnego terminu to służymy pomocą pod numerem telefonu +48 602 833 224.

Kitesurfing Hel