Kitesurfing jak zacząć pływać w kilka dni …

Opublikowano: Czerwiec 21, 2017
Kategorie: Poradnik

Kitesurfing jak zacząć pływać w kilka dni to pytanie zadaje sobie wielu początkujących Kitesurferów jak i osoby, które dopiero zaczynają się interesować kursem na Półwyspie Helskim. Biorąc za przykład postępy jakie robią nasi kursanci na przestrzeni kilku ostatnich dni czerwca przepis wydaje się bajecznie prosty.

Przepis na szybką i efektywną naukę kitesurfingu na Półwyspie Helskim:

  1. Dzwonisz do nas do bazy i uzyskujesz dokładne informację odnośnie przebiegu kursu.
  2. Pomagamy Ci wybrać odpowiedni termin pod prognozę wiatrową.
  3. Przyjeżdżasz do nas do bazy na Kempingu Chałupy 3 i zaczynasz trening.
  4. Po kilku dniach jesteś samodzielnym Kitesurferem.

a wszytko to dzięki magii Czerwcowych Hawajów.

Czerwcowe warunki po raz kolejny udowodniły, że jest to najlepszy miesiąc do nauki Kitesurfingu. Od kilkunastu dni wieje prawie bez przerwy, a temperatura utrzymuje się w granicach 20C. Przed wychłodzeniem naszych kursantów chronią wysokie modele pianek RipCurla dzięki, którym niektórzy szlifują naukę startów z deską nawet przez 5 godzin dziennie. Dwa bloki szkoleniowe po 2 godziny z przerwą w środku dnia zapewniają maksymalną skuteczność nauki zważywszy, że następnego dnia wieje i tak przez cały tydzień 😉

Dla niedowiarków przygotowaliśmy krótką galerię z kilku ostatnich dni:

Humory na kursach dopisują 🙂

Hit tegorocznych szkoleń i duża niespodzianka na rynku. Xenon Kiteboarding rozpoczął produkcję latawców. Na zdjęciu wyjątkowo udany model Air.

Wysokie loty na desce Xenon Infra i latawcu Xenon Air.

Najmłodsi też robili duże postępy, duże brawa dla Franka, który jest już niemal samodzielnym Kitesurferem.

Kolory tegorocznych pianek RipCurla prezentują się wyjątkowo dobrze :)).

Do końca czerwca  został jeszcze ponad tydzień, a wraz z początkiem wakacji trzymamy kciuki za bardziej nieobliczalny i kapryśny lipiec. Dla tych, którzy chcą w tym roku jeszcze skorzystać z niemal pewnych wiatrów i pięknej pogody jest jeszcze nadzieja w postaci Września. Pytania o kitesurfing jak zacząć i jak pływać w kilka dni możecie kierować do nas do biura.

szkola@kitesurf.pl
+48 602 833 224