KURS KITESURFINGU W KITE ZONE – NAUKA NA HELU

Kurs i Nauka Kitesurfingu w Szkole Kite Zone

Kurs kitesurfingu w Kite Zone na Półwyspie Helskim to idealna propozycja na aktywne spędzenie wakacji. Prowadzimy szkolenia na Najlepszym Spocie w Europie. Niski poziom wody w Zatoce Puckiej i duża przestrzeń sprawia, że nauka kitesurfingu jest bezpieczna i efektywna.  W Kite Zone prowadzimy kursy kitesurfingu na wszystkich poziomach zaawansowania niezależnie od wieku kursantów. Przez ostatnie lata utwierdziliśmy się w przekonaniu, że kurs kitesurfingu jest świetnym pomysłem zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.  Dołączcie do naszego świata i sprawdźcie ile radości oraz satysfakcji może dawać nauka kitesurfingu !

 

CO NAS WYRÓŻNIA:

 

SZKOŁA KITESURFINGU O NAJWYŻSZYM STANDARDZIE

 

Wszystkie poziomy nauczania w szkole kitesurfingu Kite Zone powstały na podstawie programu szkoleniowego Polskiego Związku Kiteboardingu. Jednym z jego autorów jest założyciel szkoły kitesurfingu Kite Zone – Igor Czernik. Szkolenia odbywają się maksymalnie w 2-osobowych grupach, aby zapewnić efektywną naukę. W standardzie naszej szkoły jest prowadzenie zajęć z wykorzystaniem technologii Bb TALKIN. Jest to bezprzewodowa łączność radiowa kursanta z instruktorem. Dowiedz się więcej o naszej Szkole Kitesurfingu.

 

NAUKA KITESURFINGU NA WSZYSTKICH POZIOMACH ZAAWANSOWANIA

 

Każdy stopień kursy odpowiada za inny poziom wtajemniczenia w sztukę surfowania z wiatrem. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z kitesurfingiem, wybierz pakiet KITE STARTER, czyli 10 godzin zajęć indywidualnych lub grupowych. Blok szkoleniowy zakończysz na umiejętności sterowania latawcem i wykonywania pierwszych ślizgów z deską. Jeśli potrzebujesz konsultacji, który pakiet będzie dla Ciebie odpowiedni, skontaktuj się z naszym biurem. Pomożemy dobrać odpowiedni poziom w zależności od Twoich umiejętności i długości pobytu na Helu.

 

KURS KITESURFINGU W KITE ZONE TO BRAK UKRYTYCH OPŁAT

 

W ceny kursów wliczone jest ubezpieczenie, opieka instruktora oraz cały niezbędny sprzęt do rozpoczęcia zajęć. Przychodząc na zajęcia nie musisz się martwić o kwestie sprzętu ponieważ wszystko zapewniamy po naszej stronie. Jedyne czego będziesz potrzebować to strój kąpielowy, ręcznik i dużo pozytywnej energii!

 

POZIOM PIERWSZY

KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 

POZIOM DRUGI

KURS DLA
ŚREDNIO – ZAAWANOWANYCH

 

POZIOM TRZECI

KURS DLA ZAAWANSOWANYCH

 

KITE STARTER

POZIOM 1 + 2

 

SAMODZIELNY KITESURFER

POZIOM 1 + 2 + 3

 

LEKCJA KITESURFINGU

1 GODZINA ZAJĘC

 

LEKCJA FOIL

LEKCJA PŁYWANIA NA HYDROSKRZYDLE

 

LEKCJA PROGRESS Z VIDEO ANALIZĄ

NAUCZ SIĘ NOWYCH TRICKÓW

 

KITE INSTRUKTOR

KURS INSTRUKTORSKI PZKITE

 

CENNIK KURSÓW KITESURFINGU

RODZAJ KURSU CZAS GRUPOWO INDYWIDUALNIE
POZIOM 1 5 godzin 575zł 780zł
POZIOM 2 5 godzin 575zł 780zł
POZIOM 3 5 godzin 575zł 780zł
KITE STARTER 10 godzin 1090zł 1495zł
SAMODZIELNY KITESURFER 15 godzin 1590zł 2150zł
LEKCJA KITESURFINGU 1 godzina 139zł 180zł
LEKCJA FOIL 1 godzina 230zł
LEKCJA PROGRESS Z VIDEO ANALIZĄ 1 godzina 149zł 190zł
KITE INSTRUKTOR 5 dni intensywnych zajęć teoretycznych i praktycznych 1800zł

 

 

FAQ

Czy w cenę kursu wliczone jest udostępnienie kompletnego wyposażenia potrzebnego do odbycia kursu, czy coś trzeba jeszcze dodatkowo wypożyczyć?

W cenę kursu wliczone jest ubezpieczenie, opieka instruktora oraz cały niezbędny osprzęt potrzebny do rozpoczęcia zajęć.

Czy godziny kursu są liczone po 60 min. czy lekcyjne po 45 min.?

Jedna godzina kursu to 60 minut zajęć na wodzie z wyjątkiem pierwszej godziny teorii, która odbywa się na łące i w bazie. Instruktor zaczyna liczyć czas w momencie kiedy wychodzi z kursantem do wody.

Czy w przypadku braku wiatru godziny kursu przepadają, czy są przesuwane na czas kiedy będzie wiało?

W przypadku braku wiatru kursy przenoszone są na inny, warunkowo korzystny termin. Jeżeli wszystkie godziny kursu nie zostałyby przez Państwa zrealizowane w wyznaczonym terminie to wystawiamy Voucher pozwalający na dokończenie kursu do końca przyszłorocznego sezonu.

Ile dni w rzeczywistości zajmuje kurs kitesurfingu obejmujący wszystkie trzy stopnie?

Przy korzystnych warunkach pogodowych, tydzień czasu jest wystarczający na ukończenie całego kursu.

Czy dysponują Państwo bazą noclegową, z której można by skorzystać?

Nasza szkoła kitesurfingu znajduje się na kempingu Chałupy 3. Z przyjemnością pomożemy Państwu w doborze odpowiedniego noclegu na terenie kempingu w przyczepach lub domkach holenderskich. Współpracujemy również z zaprzyjaźnionymi hotelami i pensjonatami we Władysławowie i Chałupach.

W jakim wieku można rozpocząć naukę kitesurfingu?

Nasz najmłodszy kursant miał 7 lat, a najstarszy 70. Nierzadko dzieci robią szybsze postępy niż ich rodzice ;). Wiek nie stanowi granicy, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy kitesurfing stale się rozwija i jest coraz bezpieczniejszy. Na rynku jest dostępny sprzęt specjalnie dedykowany dla kobiet, dzieci i osób starszych.

W jakich godzinach szkoła jest otwarta?

Od godziny 9:00 do 18:00, jednak jeśli wieje to otwieramy wcześniej i zamykamy później. Staramy się korzystać z wiatru w 110 procentach!

Kiedy zaczynacie i kończycie sezon?

Oficjalne rozpoczęcie sezonu robimy zawsze na długi weekend majowy. Szkoła nieprzerwanie działa od początku czerwca do połowy września. O obecności na kempingu informujemy zawsze na naszym blogu na stronie oraz na portalach społecznościowych (facebook.com/kitezonetravel)

Czy macie Państwo propozycję alternatywnych atrakcji sportowych na wypadek braku wiatru ?

W przypadku braku wiatru zachęcamy do wakeboardu za motorówką, lekcji surfingu (tak! na bałtyku są fale :)) oraz wypożyczania SUP’ów – desek z wiosłem