Nauka Kitesurfingu dla dzieci

Nauka Kitesurfingu dla Dzieci w szkole Kite Zone

Opublikowano: Lipiec 25, 2016
Kategorie: News

Nauka Kitesurfingu dla Dzieci w szkole Kite Zone

Nauka Kitesurfingu dla dzieci to prawdziwy hit tego sezonu. Zapraszamy do przeczytania krótkiej relacji ze szkoleń dla najmłodszych.

Kolejny słoneczny lipiec w szkole kitesurfingu Kite Zone powoli dobiega końca. W ciągu ostatnich kilku wietrznych dni wyszkoliliśmy wielu adeptów kitesurfingu. Szczególnie cieszy nas fakt, że spore grono pośród naszych kursantów stanowiła młodzież i dzieci. Lekcje dla dzieci prowadzimy w oparciu o specjalnie opracowany program nauczania, w którym na pierwszym miejscu stawiamy na naukę przez zabawę oraz maksymalne bezpieczeństwo. W szkole posiadamy specjalnie dedykowany sprzęt dla kursantów, którzy ważą zaledwie 25 kg. Szczególnie jesteśmy dumni z efektów szkolenia Nicolasa, którego tempo postępów w nauce zaskoczyło nas wszystkich. Poniżej przedstawiamy krótki filmik z nauki Nicolasa. Nauka kitesurfingu dla dzieci jest prowadzona przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Oczywiście posiadają oni licencję Polskiego Związku Kiteboardingu.

Kite Zone to nie tylko nauka Kitesurfingu …

W bezwietrzne dni oferujemy zajęcia z Surfingu oraz Stand up Padlle, co stanowi fantastyczną alternatywę kiedy mamy trochę za mało wiatru, aby wystartować latawce. Wbrew pozorom na Bałtyku pojawiają się całkiem niezłe warunki do uprawiania Surfingu, a najlepszy spot Surfingowy na odcinku Chałup znajduje się kilkaset metrów od naszej bazy. Dla nieco starszych dzieci proponujemy zajęcia z wakeboardu za motorówką, które stanowią doskonały wstęp do nauki startów z wody na kitesurfingu. Wszystkie te te dyscypliny stanowią doskonałe uzupełnienie kursu kitesurfingu dla dzieci oraz wpływają na pozytywny rozwój sportowy młodzieży.