Surfing

Nauka surfingu w Polsce

NAUKA SURFINGU

Nauka Surfingu nad polskim morzem jest wbrew pozorom możliwa! Przy wejściu na plażę Chałupy 10 panują jedne z najlepszych warunków do uprawiania Surfingu w Polsce. Jest to zaledwie 5 minut drogi od naszej bazy. Trenuje tutaj czołówka polskiej sceny surfingowej oraz odbywają się szkolenia dla początkujących prowadzone przez różne szkółki mobilne. Na tym odcinku plaży od kilku lat odbywają się również Mistrzostwa Polski w Surfingu – Polish Surfing Challenge”. Na coroczne zawody zjeżdżają się najlepsi zawodnicy oraz zawodniczki z Polski i okolic. Od kilku lat obserwujemy prawdziwy boom surfingowy w Polsce. Jeszcze parę sezonów temu na plaży można było spotkać pojedynczych surferów oraz maksymalnie jedną grupę szkoleniową. Dziś, kiedy tylko pojawia się prognoza w wodzie można spotkać wielu surferów na każdym poziomie zaawansowania. Mimo tego, że surfing cieszy się tak dużym zainteresowaniem miejsca do nauki jest bardzo dużo co zapewnia komfortowe i bezpieczne szkolenie.  

JAK WYGLĄDA SZKOLENIE SURFINGU

Zajęcia prowadzimy na plaży od strony morza. Pierwszym elementem szkolenia jest wykład teoretyczny obejmujący zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa oraz teorii surfingu. Następnym elementem jest solidna rozgrzewka po, której ruszamy do wody. Pierwsze godziny zajęć to nauka poprawnego leżenia na desce, paddlowania oraz ustawiania się względem fali. Kiedy opanujemy te elementy pozostaje nam ćwiczyć wstawanie na desce podczas jazdy na fali. Dzięki dużym deskom szkoleniowym pierwsze kroki są stosunkowo łatwe, a do nauki surfingu wystarczą nawet niewielkie fale.  

NAUKA SURFINGU DLA DZIECI

Surfing to doskonała propozycja dla dzieci. Z racji niewielkich fal, które bardzo często występują na Bałtyku nauka jest bardzo bezpieczna i umożliwia wiele sesji szkoleniowych. Dzieci z racji niewielkiej wagi pierwszych kroków uczą się znacznie szybciej od dorosłych. Szkolenie dzieci zawsze powinno przebiegać poprzez zabawę dlatego istotnym czynnikiem jest to, żeby od samego początku miały z tego frajdę! Wyporność deski dla dorosłych jest na dyle duża, że dziecko może na niej bez problemów stać nawet kiedy nie zjeżdża z falą. Podczas szkoleń dzieci wymagana jest jak największa uwaga i troska dlatego zajęcia odbywają się w niewielkich grupach lub indywidualnie.

JAK ZAREZERWOWAĆ SZKOLENIE SURFINGU?

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ       WYBIERZ RODZAJ KURSU       WYPEŁNIJ FORMULARZ

CENNIK I REZERWACJA

ODBIERZ 10% RABATU REZERWUJĄC ONLINE

PODANE CENY NIE UWZGLĘDNIAJĄ ZNIŻKI 10%

ALL INCLUSIVE

-OPIEKA INSTRUKTORA
-DESKA SURFINGOWA
-PIANKA
-UBEZPIECZENIE NNW

PRZEBIEG SZKOLENIA KROK PO KROKU

-ZAREZERWUJ KURS. PRZED PRZYJAZDEM SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA TERMINU
-DZIEŃ PRZED PLANOWANYM PRZYJAZDEM UMÓWIMY SIĘ TELEFONICZNIE NA KONKRETNĄ GODZINĘ

PAMIĘTAJ ŻEBY ZABRAĆ STRÓJ KĄPIELOWY ORAZ RĘCZNIK. CAŁY SPRZĘT KITESURFINGOWY ZAPEWNIAMY PO NASZEJ STRONIE.

-PO ZAKOŃCZONYCH ZAJĘCIACH UMÓWIMY SIĘ NA KOLEJNĄ LEKCJE
-POTRZEBUJESZ 1-2 DNI WIATRU NA UKOŃCZENIE KURSU

-ZAKUPIONE GODZINY MOŻESZ WYKORZYSTAĆ PRZEZ CAŁY TEGOROCZNY SEZON ORAZ NASTĘPNY