OBOZY STUDENCKIE

Chcesz spędzić wakacje w gronie zajawkowych ludzi? Lubisz wkręcać się w nowe rzeczy? Jeśli tak, to nasz wyjazd jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Obozy studenckie to połączenie dobrej zabawy ze szkoleniami kitesurfingu, wakeboardu, surfingu i innych sportów wodnych. Ponadto gwarantujemy masę dodatkowych atrakcji.

Zabierz ze sobą znajomych i spędź ten czas razem z nami!

KITESURFING

kitesurfing kitezone

Kitesurfing to młody, dynamicznie rozwijający się sport wodny. Tak samo jak w przypadku windsurfingu czynnikiem umożliwiającym nam swobodne przemieszczanie się po wodzie jest wiatr. W windsurfingu jako siła napędowa wykorzystywany jest żagiel, w kitesurfingu służy do tego latawiec. Sterowany jest on za pomocą drążka z linkami przymocowanego do trapezu zakładanego przez kitesurfera. Obydwa sporty różnią się również budową deski, ta wykorzystywana w kitesurfingu jest zdecydowanie mniejsza. Prowadzi się ją na krawędzi, podobnie do snowboardu. Jedną z istotnych zalet tego sportu jest duża mobilność, sprzęt nie zajmuje wiele miejsca.
 

DODATKOWE ATRAKCJE

at

Niestety nie zawsze wieje wystarczająco, żeby wyjść na wodę i uczyć się kitesurfingu. Jednak jesteśmy gotowi na taką ewentualność! Przygotowaliśmy szereg dodatkowych atrakcji zarówno wodnych, jak i lądowych. Najważniejsze, żeby spędzić dzień aktywnie, a na Półwyspie naprawdę nie ma czasu na spanie do 11!  😉

Poza szkoleniami  z Kite’a oferujemy Wam:

Wakeboarding  |  Skimboarding  |  Surfing

          SUP  |  Siatkówka plażowa  |  Palanta     

  Bulle  |  Grill  |  Frisbee   

Jeśli jest coś jeszcze na co macie ochotę dajcie nam znać, a zrobimy co w naszej mocy, żeby to dla Was ogarnąć!

(skutery wodne, paintball, gokarty, katamarany, windsurfing, wakepark, połów dorsza?, …)

CHAŁUPY 3

Chałupy 3 to kemping od lat silnie związany ze sportami wodnymi. Znajduje się na Półwyspie Helskim między Władysławowem, a Chałupami.

Wystarczy 5 minut drogi, żeby z Kempingu ulokowanego nad Zatoką przejść przez piękny sosnowy las i cieszyć się urokami Bałtyku. Na terenie ośrodka panują bardzo dobre warunki sanitarne, znajdziecie na nim nowe łazienki, sklep spożywczy, sklepy odzieżowe oraz restaurację „Surf Tawerna” z  widokiem na Zatokę Pucką.

Na niepowtarzalny klimat Kempingu składają się nie tylko wszystkie te piękne widoki, kolorowe żagle, deski, łódki i łódeczki, ale przede wszystkim ludzie. To dzięki nim nasz Kemping to wyjątkowe miejsce  🙂

 

DLA KOGO ?

lu

Jeśli lubisz nabywać nowe umiejętności, uczyć się nowych rzeczy, poznawać ciekawych ludzi, a przy tym bardzo dobrze się bawić, ten wyjazd jest dla CIEBIE. Nie musisz pokazywać nam legitymacji studenckiej, najważniejsze aby mieć ukończone 18 lat!

OFERTA

OFERTA

KOSZT WYJAZDU

1290 zł

 

CENA ZAWIERA

– Zakwaterownie w domkach holenderskich przez 6 nocy. Obóz zaczyna się w poniedziałek popołudniu i kończy w niedzielę rano.

– Szkolenie kitesurfingowe, surfingowe, wakeboard, i inne atrakcje do oporu!

– Cały niezbędny sprzęt potrzebny do zajęć: kamizelkę, piankę, sprzęt kitesurfingowy itd.

– Ubezpieczenie NNW na 10 000 zł

– Asekurację podczas szkoleń i opiekę teamu Kite Zone

 

CENA NIE ZAWIERA

– Wyżywienia

– Dojazdu

– Kaucji zwrotnej za domki

– Opłaty za parkowanie auta 12 zł/doba
 

KOSZT WYJAZDU Z WYŻYWIENIEM

1790 zł

 

TERMINY WYJAZDÓW

05.09 – 11.09.2015

12.09 – 18.09.2015

 

KONTAKT

kon

Po wypełnieniu poniższego formularza  skontaktujemy się z Tobą i przekażemy szczegóły wyjazdu. Warunkiem rezerwacji jest wpłata w wysokości 300 zł w okresie 5 dni od wypełnienia formularza. Całość kwoty należy wpłacić nie później niż 10 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

Zarezerwuj termin obozu multisportowego
Za pomocą poniższego formularza szybko zarezerwujesz termin swojego wyjazdu na Kemping Chałupy 3 do szkoły Kite Zone. Wprowadź poprawne i prawdziwe dane, a skontaktujemy się z Tobą i potwierdzimy rezerwacje i przekażemy wszystkie wymagane informacje.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Ulica, numer domu (wymagane)

Miasto (wymagane)

Data urodzenia

Termin

Wariant

Dodatkowe koszty

SamochódPies

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Uwagi

[mailpoetsignup mailpoetsignup-215 mailpoet_list_1 "Zapisz od Newslettera."]

Jak nie działa 😕 : szkola@kitesurf.pl