WAKEBOARDING

Wakeboarding w Chałupach.

Wakeboarding to dyscyplina polegająca na pływaniu na desce ( wyglądem zbliżonej do tej kite’owej) za wyciągiem, skuterem bądź motorówką. Wakeboarding wywodzi się od nart wodnych, jednak łączy w sobie trzy inne dyscypliny sportowe – snowboarding, kitesurfing oraz surfing.

Jest to idealne rozwiązanie na bezwietrzne dni, kiedy mimo braku wiatru chcemy aktywnie wypoczywać.

Wake za motorówką, jest również świetnym przygotowaniem do startów z deską, które w Kitesurfingu wykonujemy według tej samej zasady.
Z doświadczenia wiemy, że wcześniejsze próby pływania na wake’u znacznie pomagają podczas startów z wody i przyśpieszają ten etap kursu, dzięki czemu możemy szybciej przejść do nauki nabierania wysokości oraz ostrzenia.


Do dyspozycji naszych klientów posiadamy kultową motorówkę RINKER CAPTIVA 170 z profesjnonalną wieżą do Wakeboardu amerykańskiej firmy MONSTER TOWER. Wieża do wakeboardu ułatwia start początkującym osobom oraz umożliwia wysokie skoki poprzez kilwater. Nasza motorówka posiada 90 konny silnik Suzuki, który z łatwością wyciągnie nawet najcięższych zawodników. Maksymalny załadunek łódki wynosi 6 osób, więc do 1 godzinnej sesji, dla której zalecamy 4 osoby pływające możecie zabrać dodatkowych pasażerów. Za nagłośnienie na łodzi odpowiadają głośniki JBL więc na przejazd możecie zamówić swój ulubiony kawałek.

Poczuj się jak w Miami Vice i pływaj z Nami nie tylko przy zachodzie słońca !


Do dyspozycji naszej szkoły posiadamy motorówkę specjalnie przystosowaną do uprawiania nart wodnych i wakeboardu.

W momencie, gdy zatoka staje się spokojna i płaska powstają idealne warunki do szalenia na desce mimo braku wiatru. W wietrzne dni czeka w gotowości jako łódź asekuracyjna.

Cennik wynajęcia motorówki ze sternikiem:

Wakeboard + szkolenie:

15 min – 140 zł | 30 min – 260 zł | 60 min – 450 zł

Wakeboard

15 min – 120 zł | 30 min – 220 zł | 60 min – 350 zł

* maksymalny załadunek łodzi wynosi 6 osób + sternik. Dla 60 minutowej sesji zalecamy udział 4 osób pływających.