fbpx

Aktualności

Jak uprawiać bezpieczny wing foiling i inne sporty wodne w Chałupach?

Wing foiling podbija lokalne i zagraniczne spoty. W tym wpisie przedstawimy Ci zasady bezpiecznego uprawiania tego sportu! Szkoła Kitesurfingu w Chałupach !

Jak przygotować się na kurs kitesurfingu?

Kitesurfing może budzić obawy, w szczególności u początkujących. W tym wpisie spróbujemy przygotować Cię do kursu! Szkoła Kitesurfingu w Chałupach !

Kitesurfing – obawy początkujących kitesurferów

Kitesurfing może budzić obawy, w szczególności u początkujących. W tym wpisie spróbujemy obalić wszystkie mity. Szkoła Kitesurfingu w Chałupach !

Majówka – otwieramy sezon kitesurfingowy
w Chałupach!

Jak przygotować się na majówkę z kitesurfingiem ? W tym wpisie przedstawimy Ci kilka najważniejszych aspektów. Szkoła Kitesurfingu w Chałupach !

Wingfoil / wingsurfing – nowa forma wrażeń!

Jak zacząć przygodę z nowym sportem jakim jest wingfoil ? W tym poradniku przedstawimy Ci kilka najważniejszych aspektów.

Surfing – wszystko, co powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem nauki!

Surfing to jeden z najpopularniejszych sportów wodnych na świecie, który niesie za sobą ogromną dawkę adrenaliny i emocji. Jak zacząć przygodę z surfingiem i złapać swoją pierwszą falę? W tym poradniku przedstawimy Ci kilka najważniejszych aspektów, na które trzeba zwrócić uwagę, planując swój pierwszy wypad surfingowy.

Brazylia – prawdziwy raj dla kitesurferów. Poznaj kierunki wyjazdów z Kite Zone!

Piękne piaszczyste plaże wraz z wydmami i niekończącą się liczbą palm, a do tego dzika natura. Ciężko sobie wyobrazić pływanie w ciekawszym otoczeniu. Jeżeli macie ochotę odkryć kitesurfing w Brazylii razem z nami, zapraszamy do kontaktu.

10 najlepszych prezentów dla surfera i kitesurfera!

Okres świąt to poza piękną atmosferą, również niekończące zastanawianie się jaki upominek sprawi najbliższym największą radość. Jeżeli chcecie podarować wyjątkowy i praktyczny prezent to przygotowaliśmy dla Was listę 10 najlepszych prezentów dla każdego kitesurfera i surfera.

Pierwsze w historii zawody kitesurfingowe w Kostaryce.

W Kostaryce wszystko jest “pura vida”(z hiszp. czyste życie). Pura vida mówi się zamiast dzień dobry, dziękuję, u mnie wszystko w porządku — pura vida, pura vida, pura vida. Tam czas jest pojęciem prawie niemierzalnym, liczy się uśmiech i przecież jakoś to będzie.

Co robić nad morzem? Poradnik o atrakcjach dla dzieci na Helu.

Jeżeli zastanawiacie, się gdzie najlepiej pojechać na kurs kitesurfingu to Zatoka Pucka jest jednym z najlepszych miejsc w Europie. Zapraszamy do naszego poradnika o atrakcjach Helu!

Początek sezonu kitesurfingowego 2020

Czekamy, aż drugi etap odmrażania gospodarki w Polsce wejdzie w życie, ponieważ to będzie oznaczało otwarcie hoteli i innych miejsc noclegowych, czyli również (oby) otwarcie kempingu na terenie którego znajduje się nasza baza. Mamy nadzieje, że już niebawem wszyscy spotkamy się na wodzie, a tymczasem dbajcie o siebie i najbliższych.

Kitesurfing – co powinien wiedzieć przyszły kitesurfer?

W tym kompletnym przewodniku dla początkujących postaram się dokładnie przedstawić Wam na czym polega kitesurfing.

Have no product in the cart!
0