title=

Aktualności

Stand Up Paddle Board – hit czy kit?

W tym artykule postaramy Wam się przybliżyć skąd się wzięła ta dyscyplina i pokażemy, że nie tylko może okazać się niełatwym sportowym wyzwaniem, ale też niezłą zajawką.

Kitesurfing, podstawy dla przyszłych kitesurferów

Podstawy kitesurfingu to ekscytujący sposób na aktywne spędzenie lata nad wodą oraz świetna zabawa dostarczająca solidnej dawki adrenaliny.

Kite Legends – 20 lat Kitesurfingu w Polsce | video relacja z zawodów

Przed Wami pełna video relacja z zawodów Kite Legends ⚡️

Kite Legends – 20 lat Kitesurfingu w Polsce | relacja z zawodów

Zapraszamy do przeczytania relacji z zawodów Kite Legends – 20 lat kitesurfingu w Polsce. W trakcie dwóch dni przepięknej i wietrznej pogody rozegraliśmy aż 3 formuły zawodów.

Klimek Liwski podwójnym Mistrzem Polski!

Klimek Liwski został Mistrzem Polski w konkurencji Twin Tip Race i Mistrzem Polski Instruktorów w konkurencji Twin Tip Race podczas zawodów Kite Legends!

Kurs Instruktorski PZKite w Kite Zone: 03-08.09.2019

Zapraszamy na kolejny kurs instruktorski PZKite w naszej bazie. Termin 20.06-25.06.2019 (Boże Ciało). Kurs Instruktorski PZKite do doskonała okazja, aby zdobyć…

KITE LEGENDS – ZAWIADOMIENIE o ZAWODACH (ZoZ)

Zawiadomienie o zawodach najważniejszego eventu kitesurfingowego tego roku!

Kite Legends – 20 lat Kitesurfingu w Polsce

Trudno w to uwierzyć, ale minęło już 20 lat od kiedy na niebie Zatoki Puckiej zobaczyliśmy pierwsze kite’y oraz pionierów tego sportu. Z okazji tej symbolicznej rocznicy, zapraszamy Was do wspólnego świętowania na Kempingu Chałupy 3, gdzie wszystko się zaczęło.

Cabrinha Demo Days | 06-07 VII 2019

Na początku lipca (06-07.07.2019) odpalamy w naszej bazie testy sprzętu Cabrinha 2019. Zapraszamy na wspólne pływanie i testowanie najnowszych modeli latawców, desek (w tym foil) ze stajni Cabrinha.

Weekend Majowy w Kite Zone już za nami!

Tegoroczna Majówka dobiegła końca. Przez 10 dni długiego weekendu mieliśmy kilka solidnych dni szkoleniowych w tym pływanie w letnich temperaturach!

Kite Zone Majówka 2019 – rozpoczynamy sezon!

Odliczanie do sezonu 2019 czas start! Już 26 Kwietnia odpalamy sezon kitesurfingowy na Półwyspie Helskim!

Kurs Instruktorski PZKite w Kite Zone: 20-25.06.2019

Zapraszamy na kolejny kurs instruktorski PZKite w naszej bazie. Termin 20.06-25.06.2019 (Boże Ciało). Kurs Instruktorski PZKite do doskonała okazja, aby zdobyć…