title=

Aktualności

Pierwsze w historii zawody kitesurfingowe w Kostaryce.

W Kostaryce wszystko jest “pura vida”(z hiszp. czyste życie). Pura vida mówi się zamiast dzień dobry, dziękuję, u mnie wszystko w porządku — pura vida, pura vida, pura vida. Tam czas jest pojęciem prawie niemierzalnym, liczy się uśmiech i przecież jakoś to będzie.

Co robić nad morzem? Czyli poradnik o atrakcjach dla dzieci na Helu.

Jeżeli zastanawiacie, się gdzie najlepiej pojechać na kurs kitesurfingu to Zatoka Pucka jest jednym z najlepszych miejsc w Europie. Zapraszamy do naszego poradnika o atrakcjach Helu!

Początek sezonu kitesurfingowego 2020

Czekamy, aż drugi etap odmrażania gospodarki w Polsce wejdzie w życie, ponieważ to będzie oznaczało otwarcie hoteli i innych miejsc noclegowych, czyli również (oby) otwarcie kempingu na terenie którego znajduje się nasza baza. Mamy nadzieje, że już niebawem wszyscy spotkamy się na wodzie, a tymczasem dbajcie o siebie i najbliższych.

Kitesurfing – co powinien wiedzieć przyszły kitesurfer?

W tym kompletnym przewodniku dla początkujących postaram się dokładnie przedstawić Wam na czym polega kitesurfing.

Stand Up Paddle Board – hit czy kit?

W tym artykule postaramy Wam się przybliżyć skąd się wzięła ta dyscyplina i pokażemy, że nie tylko może okazać się niełatwym sportowym wyzwaniem, ale też niezłą zajawką.

Kitesurfing – podstawy nauki dla przyszłych kitesurferów

Podstawy kitesurfingu to ekscytujący sposób na aktywne spędzenie lata nad wodą oraz świetna zabawa dostarczająca solidnej dawki adrenaliny.

Kite Legends – 20 lat Kitesurfingu w Polsce | video relacja z zawodów

Przed Wami pełna video relacja z zawodów Kite Legends ⚡️

Kite Legends – 20 lat Kitesurfingu w Polsce | relacja z zawodów

Zapraszamy do przeczytania relacji z zawodów Kite Legends – 20 lat kitesurfingu w Polsce. W trakcie dwóch dni przepięknej i wietrznej pogody rozegraliśmy aż 3 formuły zawodów.

Klimek Liwski podwójnym Mistrzem Polski!

Klimek Liwski został Mistrzem Polski w konkurencji Twin Tip Race i Mistrzem Polski Instruktorów w konkurencji Twin Tip Race podczas zawodów Kite Legends!

Kurs Instruktorski PZKite w Kite Zone: 03-08.09.2019

Zapraszamy na kolejny kurs instruktorski PZKite w naszej bazie. Termin 20.06-25.06.2019 (Boże Ciało). Kurs Instruktorski PZKite do doskonała okazja, aby zdobyć…

KITE LEGENDS – ZAWIADOMIENIE o ZAWODACH (ZoZ)

Zawiadomienie o zawodach najważniejszego eventu kitesurfingowego tego roku!

Kite Legends – 20 lat Kitesurfingu w Polsce

Trudno w to uwierzyć, ale minęło już 20 lat od kiedy na niebie Zatoki Puckiej zobaczyliśmy pierwsze kite’y oraz pionierów tego sportu. Z okazji tej symbolicznej rocznicy, zapraszamy Was do wspólnego świętowania na Kempingu Chałupy 3, gdzie wszystko się zaczęło.