Widok na Suche Rewy

Mewia Rewa

Płyn z nami na Polskie Malediwy!

Miejsce, które chcemy Wam dzisiaj przedstawić to dziesięciokilometrowa piaszczysta mielizna, łącząca Cypel Rewski z Mierzeją Helską. Inaczej zwana polskimi Malediwami. Niski poziom wody, równy wiatr z każdego kierunku i brak windsurferów sprawia, że jest to idealne miejsce do kitesurfingu. Dodatkowo sama możliwość pływania na środku zatoki jest niezapominanym doznaniem, do którego wielu kitesurferów chętnie powraca. Po zachodniej stronie mielizny poziom wody jest niski, w sam raz dla początkujących i średnio zaawansowanych. Po stronie wschodniej woda jest głębsza, a dodatkowo zdarza się, że całkowicie płytka. Sprawia to, że zaawansowani kitesurferzy mają perfekcyjne warunki do swobodnego trenowania nowych tricków.

Mewia Rewa Szkolenie Kite

Nauka Kitesurfingu na najlepszym spocie w Polsce

Kitesurfing na mewiej rewie to idealna alternatywa dla północnych kierunków wiatru. W momencie, kiedy wieje od morza prowadzenie szkoleń od naszej strony zatoki niestety nie jest możliwe. Wysokie drzewa lasu kierują wiatr dopiero na środek zatoki. Wysoki poziom wody, daleka odległość od plaży oraz kierunek od brzegu, prowadzenie szkoleń przy tym kierunku jest po prostu niebezpieczne. Wtedy właśnie ratunkiem staje się Ryf Mew. Do dyspozycji naszych kursantów jest motorówka Rinker, którą w komfortowych warunkach transferujemy na suche rewy. Motorówka to również gwarancja asekuracji na miejscu szkolenia. Dookoła mielizny woda ma maksymalnie 1 metr głębokości, dlatego podczas zajęć kursant może w pełni skupić się na nauce i w spokoju realizować kolejne etapy szkoleń.

Transport Mewia Rewa - Kuźnica

Usługa transferu dla samodzielnych kitesurferów

Transfer na Suche Rewy odbywa się z Kuźnicy. Nasz przystanek jest na wysokości dworca PKP, plaża po stronie zatoki. Nie tylko nasi kursanci mają okazję skorzystać z transportu. Organizujemy również transfery dla samodzielnie pływających kitesurferów. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a wpiszemy Cię w grafik i podamy szczegóły odnośnie godziny i miejsca wypłynięcia.

Rejsy na Ryf Mew

Zwiedzanie Zatoki Puckiej

W naszej ofercie znajdują się również rejsy na Suche Rewy. Nawet jeżeli nie uprawiacie, żadnych sportów wodnych nic nie stoi na przeszkodzie, aby zobaczyć to niesamowite miejsce. Wyprawa z rodziną lub przyjaciółmi to świetna atrakcja. Podróż motorówką, a także możliwość zobaczenia zatopionych wraków, sprawi, że będzie to nieupomniana przygoda.