Wynajem Przyczep Chałupy 3

Chałupy 3

Kemping Chałupy 3 to nowoczesny ośrodek na Półwyspie Helskim. Położony jest na trzecim kilometrze drogi na Hel, pomiędzy „Kaprem” i „Solarem”.  Trafić tutaj jest bardzo łatwo, gdyż przez Półwysep prowadzi tylko jedna droga. Kierując się w stronę Helu należy wypatrywać po prawej stronie dużego baneru wjazdowego z nazwą pola. Ośrodek funkcjonuje od początku lat 90-tych. Dzięki polityce właścicieli zyskał renomę miejsca prestiżowego i bardzo chętnie odwiedzanego w trakcie sezonu wakacyjnego.

NOWOCZESNY OŚRODEK NAD MORZEM

Infrastruktura na Kempingu jest bardzo rozbudowana oraz nowoczesna. Śmiało można określić to miejsce jako jeden z najlepszych ośrodków wczasowych w Europie. Znajdziemy tutaj popularną restaurację – Surf Tawerna, schludne sanitariaty, sklep spożywczy, bar, molo oraz brukowane drogi. Ponadto na Kempingu znajduje się kilka szkół sportów wodnych oraz trzy surf shopy.  Kemping posiada własną linię brzegową, a od przeciwnej strony otoczony jest sosnowym lasem.

Popularna „Trójka” to pierwszorzędne miejsce na Półwyspie Helskim, cieszące się w sezonie letnim ogromnym zainteresowaniem. W odróżnieniu od dużych kempingów w okolicach Chałup gwarantuje kameralną i rodzinną atmosferę. Dla osób zainteresowanych skorzystaniem z oferty noclegowej istnieje możliwość wynajmu przyczep kempingowych oraz licznych domków holenderskich. Z racji na duże zainteresowanie noclegiem warto rezerwować miejsca z wyprzedzeniem! Jeśli potrzebujecie pomocy w znalezieniu noclegu na terenie kempingu dajcie znać, a na pewno pomożemy!

KITESURFING NA CAMPINGU CHAŁUPY 3

Jednym z niewątpliwie największych atutów naszego Kempingu jest najbezpieczniejszy akwen do uprawiania Kitesurfingu na odcinku Chałup. „Kite łączka”, przy której zlokalizowana jest nasza szkoła kitesurfingu zapewnia duży komfort podczas prowadzenia zajęć. Rozkładanie sprzętu na zielonej trawce cenią sobie również prywatne osoby, gdyż znacznie przedłuża to żywotność Kite’ów. Pomiędzy „Trójką”, a „Solarem” znajduje się pas zieleni długi na około 500m. Na tej wysokości prowadzimy kursy kitesurfingu. Dzięki takiemu usytuowaniu kursy kitesurfingu w naszej szkole należą do najbezpieczniejszych w Chałupach.  Akwen jest bardzo słabo zatłoczony, gdyż dostęp do niego prowadzi tylko z jednego miejsca.

Ponadto ewentualna kolizja z brzegiem, na którym znajdują się wysokie trawy jest znaczniej bezpieczna niż z kamieniami/ przyczepami jak na sąsiednich kempingach. Warto również zaznaczyć, że na Chałupach 3 od kilkunastu lat znajduje się wydzielona strefa dla kitesurferów i windsurferów.  Od strony morza przy wejściu „Chałupy 10″ znajdują się legendarne w Polsce spoty do uprawiania surfingu. Przy północnym swellu spotkamy tutaj czołowych zawodników i wiele grup szkoleniowych.

SURF TAWERNA

Surf Tawerna to jedna z najpopularniejszych restauracji na Półwyspie Helskim. Goście cenią sobie ją za smaczne jedzenie oraz wyjątkowy taras z widokiem na Zatokę Pucką. Jest to jedna z nielicznych restauracji w okolicy, która funkcjonuje przez cały rok.

Po więcej informacji odnośnie działalności Kempingu Chałupy 3 odsyłamy na stronę internetową ośrodka: www.chalupy3.pl