Widok na Kemping Chałupy 3 z lotu ptaka od strony Zatoki

Noclegi w Chałupach

Popularne noclegi na Kempingu Chałupy 3 i w mieście Chałupy

W celu ułatwienia Wam poszukiwania noclegu na czas kursu kitesurfingu, zebraliśmy najpopularniejsze opcje noclegowe na jednej stronie. Znajdziecie tutaj zarówno noclegi na Kempingu Chałupy 3 oraz w okolicznych miejscowościach – Chałupy oraz Władysławowo. Kemping Chałupy 3 znajduje się w równej odległości 3km od obu miast.  Półwysep Helski to bardzo popularny kierunek wakacyjnych podróży, a kempingi cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem, dlatego zachęcamy do robienia rezerwacji z dużym wyprzedzeniem.

Wybór miejsc noclegowy, jak kwatery czy hotele , jest naprawdę duży. Podczas poszukiwania noclegu przydatne są popularne wyszukiwarki jak:  www.booking.com, airbnb.com, nocowanie.pl, e-turysta.pl, www.e-wczasy.pl, www.fajnewczasy.pl, www.trivago.pl 

Noclegi na Kempingu Chałupy 3

Przyczepy Kempingowe oraz Domki Holenderskie

Kemping Chałupy 3 to nowoczesny ośrodek na Półwyspie Helskim. Posiada on własną linię brzegową od strony Zatoki Puckiej, a od strony północnej otoczony jest sosnowym lasem. Na Chałupach 3 można wynająć domki holenderskie, letnie domki o wysokim standardzie w pierwszej linii brzegowej oraz przyczepy kempingowe. W trakcie sezonu letniego Chałupy 3 cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem dlatego radzimy o rezerwowanie domków z wyprzedzeniem.

 Warto mieć na uwadze, że w okresie około wakacyjnym koszt najmu spada o połowę. Bardzo atrakcyjne ceny wynajmu domków w Chałupach dotyczą Maja, Czerwca i Września. 

Lista noclegów

DOMKI HOLENDERSKIE – www.chalupy3.pl
PRZYCZEPY KEMPINGOWE – www.visithel.pl

Noclegi w miejscowości Chałupy

Hotele oraz kwatery w miejscowości Chałupy

Chałupy to niewielka wioska rybacka położona na początku Półwyspu Helskiego. Znajduje się tutaj pierwsza stacja kolejowa na Półwyspie Helskim. Kemping Chałupy 3 jest oddalony od miejscowości zaledwie o 3 km. Oba ośrodki połączone są drogą rowerową oraz trasą spacerową prowadzącą przez sosnowy las.

Jeśli wybierzecie nocleg w Chałupach możecie spokojnie się do nas dostać pieszo, rowerem lub za pomocą samochodu. W wiosce znajdują się liczne kwatery, pensjonaty oraz Hotele.

Lista noclegów

Hotel 77 – https://hotel77.pl
Hotel Meridian – https://www.hotelmeridian.pl
Willa 4 Brzozy – https://www.willaczterybrzozy.pl

Noclegi we Władysławowie

Hotele oraz kwatery w miejscowości Władysławowo

Władysławowo znajduje się u nasady Półwyspu Helskiego. Miejscowość oferuje największą bazę noclegową w regionie. Władysławowo to podobno najpopularniejszy kurort nadmorski w Polsce, słynne zdjęcia z plaży wypełnionej po brzegi parawanami i parasolami są tego najlepszym dowodem.

Popularny “Władek” w sezonie wakacyjnym dosłownie tętni życiem, jeżeli poszukujesz spokoju i wypoczynku to najlepiej szukać noclegu na obrzeżach Władysławowa, np. w Rosevia Resort – https://www.rosevia.pl

Lista noclegów

Gwiazda Morza – https://www.gwiazdamorza.com
Hotel Rigga- http://www.hotel-rigga.com.pl
Hotel Rejs – https://rejswladyslawowo.pl
BlueAprat – https://www.blueapart.pl/apartamenty/wladyslawowo
MS Apart – http://www.msapart.pl