fbpx
Instruktorka i kursant pozują podczas kursu kitesurfingu

Voucher na Kurs Kitesurfingu

Podaruj bliskiej osobie sportową przygodę!

napis podaruj przygodę

Spraw sobie lub bliskiej osobie oryginalny prezent kupując Voucher na kurs kitesurfingu w szkole Kite Zone! Dokonując płatności online otrzymasz 10% rabatu na naszą ofertę kursów. Voucher na kurs wystawiamy na ozdobnym papierze i wysyłamy na wskazany przez Ciebie adres. Dla 100% pewności, że zdążysz z prezentem na czas jeszcze tego samego dnia otrzymasz od nas Voucher w formie elektronicznej. W sekcji poniżej znajdziesz kilka propozycji Voucherów prezentowych, które cieszyły się w ostatnich latach największym zainteresowaniem. Przygotowaliśmy też dwa warianty cenowe – podstawowy  i rozszerzony.

napis podaruj przygodę

Kupując Voucher nie musisz się martwić o sprawy organizacyjne! Obdarowana osoba ma aż dwa lata na to aby umówić się z nami na kurs kitesurfingu w odpowiednim dla niej terminie! Potrzebujesz porady w doborze Vouchera ? Napisz do nas na czacie lub przedzwoń! Pomożemy dobrać odpowiedni kurs kitesurfingu i wariant :).

JAK KUPIĆ VOUCHER

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ
WYBIERZ ODPOWIEDNI VOUCHER
KUP ONLINE PONIŻEJ

Od momentu zakupu Voucher jest ważny przez 2 lata. Obdarowane osoby mają pełną swobodę w wyborze dogodnego dla nich terminu!

Cennik i rezerwacja
Voucher otrzymasz drogą elektroniczną i pocztową. 100% pewności, że zdąży na czas!

Voucher prezentowy
Podstawowy
Rozszerzony
Kurs Kitesurfingu dla 1 osoby
 • 4
790,00  710,00 
 • 8
1 490,00  1 350,00 
Kurs Kitesurfingu dla dwojga
 • 2 x 5h
1 380,00  1 240,00 
 • 2 x 10h
2 490,00  2 240,00 
Kurs Kitesurfingu dla dziecka
 • 4
790,00  710,00 
 • 8
1 490,00  1 350,00 
Kurs Kitesurfingu dla 1 osoby
Podstawowy
Rozszerzony
 • 4
790,00  710,00 
 • 8
1 490,00  1 350,00 
Kurs Kitesurfingu dla dwojga
Podstawowy
Rozszerzony
 • 2 x 5h
1 380,00  1 240,00 
 • 2 x 10h
2 490,00  2 240,00 
Kurs Kitesurfingu dla dziecka
Podstawowy
Rozszerzony
 • 4
790,00  710,00 
 • 8
1 490,00  1 350,00 
ALL INCLUSIVE

Kursy Kitesurfingu w Kite Zone to brak haczyków i ukrytych opłat

OPIEKA LICENCJONOWANEGO INSTRUKTORA

NAJNOWSZY SPRZĘT KITESURFINGOWY

PIANKA, KASK, TRAPEZ, KAMIZELKA

ŁĄCZNOŚĆ RADIOWA BB-TALKING

WYSTAWIENIE KARTY PROGRESU

UBEZPIECZENIE NNW

CO NAS WYRÓŻNIA

SZKOŁA O NAJWYŻSZYM STANDARDZIE

Wszystkie poziomy nauczania w Kite Zone powstały na podstawie programu szkoleniowego Polskiego Związku Kiteboardingu. Jednym z jego autorów jest założyciel szkoły kitesurfingu Kite Zone – Igor Czernik. Szkolenia odbywają się maksymalnie w 2-osobowych grupach, aby zapewnić efektywną naukę. W standardzie naszej szkoły jest prowadzenie zajęć z wykorzystaniem technologii Bb TALKIN. Jest to bezprzewodowa łączność radiowa kursanta z instruktorem.

KURSY KITE NA WSZYSTKICH POZIOMACH ZAAWANSOWANIA

Każdy stopień kursu odpowiada za inny poziom wtajemniczenia w sztukę surfowania z wiatrem. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z kitesurfingiem, wybierz pakiet POZIOM 1 + 2, czyli 10 godzin zajęć indywidualnych lub grupowych. Blok szkoleniowy zakończysz na umiejętności sterowania latawcem i wykonywania pierwszych ślizgów z deską. Jeśli potrzebujesz konsultacji, który pakiet będzie dla Ciebie odpowiedni, skontaktuj się z naszym biurem. Pomożemy dobrać odpowiedni poziom w zależności od Twoich umiejętności i długości pobytu na Helu.

NAUKA W KITE ZONE TO BRAK UKRYTYCH OPŁAT

Ceny uwzględniają ubezpieczenie, opiekę instruktora oraz cały niezbędny sprzęt potrzebny do rozpoczęcia zajęć. Przychodząc na zajęcia nie musisz się martwić o kwestie sprzętu ponieważ wszystko zapewniamy po naszej stronie. Jedyne czego będziesz potrzebować to strój kąpielowy, ręcznik i dużo pozytywnej energii! Ponadto w naszej szkole płacisz tylko za wykorzystane godziny! Jeśli z jakiś przyczyn nie zrealizujesz w pełni kursu, który wykupiłeś zapłacisz tylko za czas, z którego skorzystałeś.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

W ciągu 1 dnia szkoleniowego realizujemy od 2 do 4 godzin ( 2 wejścia po 2 godziny) zajęć. Taki przedział czasowy gwarantuje najlepszy progres. Jesteśmy bardzo elastyczni pod dyspozycyjność kursantów i na zajęcia umawiamy się dzień wcześniej.

W cenę kursu wliczone jest ubezpieczenie, opieka instruktora oraz cały niezbędny osprzęt potrzebny do rozpoczęcia zajęć.

Spokojnie możesz zgłosić się samemu! Prawie zawsze mamy możliwość stworzenie odpowiedniej grupy z pośród osób, które są zapisane u nas na kursie :).

Kitesurfing sam w sobie jest zaliczany do sportów ekstremalnych, jednak jeżeli uprawiany jest w bezpiecznych warunkach i pod okiem doświadczonego instruktora spokojnie można go zaliczyć do jednej z bezpieczniejszych dyscyplin. Szkolimy na najbezpieczniejszym spocie w Europie, dodatkowo nasza lokalizacja charakteryzuje się duża ilością miejsca na wodzie. Instruktorzy  z kursantami wychodzą na przestrzeń wolną od windsurferów oraz osób samodzielnie pływających. To pozwala uczącym w pełni skupić się na wykonywanych zadaniach.

Kitesurferzy na Zatoce Puckiej podczas słonecznego dnia Kitesurferzy na Zatoce Puckiej podczas słonecznego dnia
KontaktBaza letnia na Półwyspie Helskim
ul. Starowiejska, Kemping Chałupy 3
84-120 Władysławowo
Dane kontaktowe
szkola@kitesurf.pl
Have no product in the cart!
0