Kamery Chałupy

Kamerki na Helu z widokiem na Zatokę

Kamerki na Helu są bardzo przydatnym narzędziem podczas planowania spontanicznego wypadu na Półwysep Helski. W celu ułatwienia Wam poszukiwania kamer w Chałupach zebraliśmy wszystkie na jednej stronie. Znajdziecie tutaj przede wszystkim naszą kamerę na Kempingu Chałupy 3 z widokiem na spot kitesurfingowy przy kite łączce.

Kite Zone - Chałupy 3 Kamera

Kamera internetowa na Kempingu Chałupy 3 z widokiem na spot kitesurfingowy przy szkole Kite Zone. Nasza Szkoła to oferta kursów kitesurfingowych na każdym poziomie zaawansowania. Uczymy od absolutnych podstaw po zaawansowane ewolucje i naukę lewitacji na hydrofoilu. Szkolenia prowadzimy według norm i wytycznych Polskiego Związku Kiteboardingu. Podczas nauki korzystamy z najnowszego sprzętu Cabrinha 2023 wyposażony we wszystkie niezbędne systemy bezpieczeństwa.

Baza na Półwyspie Helskim funkcjonuje od 29 Kwietnia do 24 Września.

Na hasło kamerki otrzymasz 10% rabatu na naszą całą ofertę: kursy kitesurfinguwakeboardingsurfing oraz transfery na Mewią Rewę.

Hotel Meridian

Kamera znajduje się na Hotelu Meridian w Chałupach i pokazuje widok na Molo. Meridian to komfortowy Hotel w Chałupach oferujący pokoje oraz apartamenty. Znajduje się w nim: Centrum SPA z basenem, jacuzzi, saunami i gabinetami kosmetycznymi. Bogata oferta zapewnia gościom pobyt pełen relaksu, spokoju i w harmonii z otaczającą przyrodą.

Kamera Chałupy Przystań

Chałupy Przystań to widok na Molo od drugiej strony miasta. Przystań to również obrotowa kamera z jakością HD.

Władysławowo Plaża

Widok na plażę we Władysławowie. Obrotowa Kamera HD na jednej z najpopularniejszych plaż w Polsce. Kamerka jest czynna cały rok i oferuje bardzo dobrą jakość obrazu. Plaża we Władysławowie w trakcie sezonu letniego jest oblegana przez tysiące turystów czyniąc z Władysławowa najpopularniejsza nadmorską miejscowość w Polsce.