Kitesurferzy widziani z lotu ptaka

Kite Wyjazdy

Wyjazdy Kitesurfingowe w różne zakątki świata

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kite wyjazdów w najróżniejsze zakątki świata. Współpracujemy z licznymi polskimi szkołami kitesurfingu znajdującymi się zarówno w Europie jak i dalszych rejonach globu. Nasza oferta wyjazdów kitesurfingowych skierowana jest zarówno dla początkujących kitesurferów oraz osób zaawansowanych pragnących szlifować technikę. Jak do tej pory organizowaliśmy wyjazdy kitesurfingowe do: Grecji, Egiptu, Włoch, Brazylii, Norwegii i wiele innych ciekawych miejsc!

Poniżej przedstawiamy naszą listę stałych kierunków oraz szkół, z którymi stale współpracujemy:

Kite Zone Norway

Polska Szkoła Kitesurfingu i Snowkite'a w Norwegii

Kite Zone Norway to nasz oddział w Norwegii. Za jedyną polską szkołę kitesurfingu w kraju wikingów stoją Marta Nowakowska i Piotr Buszko. Właściciele nowej bazy to dwoje świetnych instruktorów, a przede wszystkim totalnych kitowych zajawkowiczów! Marta i Piotr od lat mieszkają w krainie fiordów i jak mało kto znają wszystkie najlepsze miejsca do uprawiania Kitesurfingu i Snowkite’a. W trakcie sezonu zimowego oferujemy szkolenia snowkite, natomiast latem kursy kitesurfingu. Optymalne warunki do uprawiania zimowej odmiany kitesurfingu panują od stycznia do kwietnia.

High Spirits Kitesurf

Polska Szkoła Kitesurfingu w Tarifie

Polska Szkoła Kitesurfingu w Tarifie – High Spirits Kitesurf

Tarifa to raj dla każdego. Ciągnące się po horyzont białe plaże, krystalicznie czysty ocean i codziennie wiatr (tym razem to prawda!). Na dodatek tętniące życiem miasteczko zamieszkane przez bezkompromisowych miłośników kitesurfingu, windsurfingu i surfingu. Wszystko to czyni z Tarify jedną z najlepszych kite miejscówek nie tylko w Europie, ale na całym świecie. Od 2019 roku w Tarifie działa polska baza kitesurfingu. High Spirits to projekt Oli i Alexa, których misją jest nauczyć was kitesurfingu w miłej atmosferze i z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Olę większość z Was może kojarzyć z Półwyspu Helskiego, gdyż przez wiele lat była czołową instruktorką w naszej bazie!

KITE LAB SYCYLIA

Kitesurfing na Sycylii rekomendowany przez Kite Zone

Sycylia to miejsce o szczególnym klimacie i ze swoistą grawitacją. Wystarczy kilka dni pośród winnic, salin ze starymi wiatrakami i rozgrzanych słońcem sadów i pól, żeby rozbudzić w sobie sentyment do tych okolic. W tej malowniczej południowowłoskiej scenerii zrodził się ponad dekadę temu spot kitesurfingowy Lo Stagnone – idealny kierunek do wyjazdów kitesurfingowych. Miejsce nie jest przypadkowe i nie tylko ze względu na niebiańskie pomidory, oliwę i pistację pod każdą postacią przyciągnęło do siebie kitesurferów z całej Europy. Zatoka Lo Stagnone od wschodu i zachodu jest zamknięta lądem, dzięki czemu rozwiewa się tu regularny, równy i termiczny wiatr, najczęściej z północy, pomiędzy 12, a 25 węzłów. To wiatr idealny do szkoleń. Nie ma szkwałów, woda nie jest zafalowana i wszędzie jest płytko, maksymalnie do pasa. W takich warunkach nauka idzie szybko i efektywnie. I jest bezpiecznie. To właśnie z powodu optymalnych warunków do pływania i nauki kitesurfingu Kite lab zakotwiczyło się tu już parę lat temu i z każdym sezonem zapuszcza swoje korzenie coraz głębiej. Dowiedz się więcej o Kite Lab …