Kitesurferzy widziani z lotu ptaka

Kite Wyjazdy

Wyjazdy Kitesurfingowe w różne zakątki świata

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kite wyjazdów w najróżniejsze zakątki świata. Współpracujemy z licznymi polskimi szkołami kitesurfingu znajdującymi się zarówno w Europie jak i dalszych rejonach globu. Nasza oferta wyjazdów kitesurfingowych skierowana jest zarówno dla początkujących kitesurferów oraz osób zaawansowanych pragnących szlifować technikę. Jak do tej pory organizowaliśmy wyjazdy kitesurfingowe do: Grecji, Egiptu, Włoch, Brazylii, Norwegii i wiele innych ciekawych miejsc!

Poniżej przedstawiamy naszą listę stałych kierunków oraz szkół, z którymi stale współpracujemy:

Kite Zone Norway

Polska Szkoła Kitesurfingu i Snowkite'a w Norwegii

Kite Zona Norway to nasz oddział w Norwegii. Za jedyną polską szkołę kitesurfingu w kraju wikingów stoją Marta Nowakowska i Piotr Buszko. Właściciele nowej bazy to dwoje świetnych instruktorów, a przede wszystkim totalnych kitowych zajawkowiczów! Marta i Piotr od lat mieszkają w krainie fiordów i jak mało kto znają wszystkie najlepsze miejsca do uprawiania Kitesurfingu i Snowkite’a. W trakcie sezonu zimowego oferujemy szkolenia snowkite, natomiast latem kursy kitesurfingu. Optymalne warunki do uprawiania zimowej odmiany kitesurfingu panują od stycznia do kwietnia.

High Spirits Kitesurf

Polska Szkoła Kitesurfingu w Tarfie

Polska Szkoła Kitesurfingu w Tarifie – High Spirits Kitesurf

Tarifa to raj dla każdego. Ciągnące się po horyzont białe plaże, krystalicznie czysty ocean i codziennie wiatr (tym razem to prawda!). Na dodatek tętniące życiem miasteczko zamieszkane przez bezkompromisowych miłośników kitesurfingu, windsurfingu i surfingu. Wszystko to czyni z Tarify jedną z najlepszych kite miejscówek nie tylko w Europie, ale na całym świecie. Od 2019 roku w Tarifie działa polska baza kitesurfingu. High Spirits to projekt Oli i Alexa, których misją jest nauczyć was kitesurfingu w miłej atmosferze i z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Olę większość z Was może kojarzyć z Półwyspu Helskiego, gdyż przez wiele lat była czołową instruktorką w naszej bazie!

Kitesurferzy na Zatoce Puckiej podczas słonecznego dnia Kitesurferzy na Zatoce Puckiej podczas słonecznego dnia
KontaktBaza letnia na Półwyspie Helskim
ul. Starowiejska, Kemping Chałupy 3
84-120 Władysławowo
Dane kontaktowe
szkola@kitesurf.pl