Mapa przedstawiająca prognozę wiatru dla chałup

Windguru Chałupy

Prognoza pogody windguru w Chałupach 3

Przed planowaniem urlopu i przyjazdem na kurs kitesurfingu warto sprawdzić aktualną prognozę pogody. W tym celu zebraliśmy w jednym miejscu najpopularniejsze strony z prognozą pogody dla surferów. Pomimo powszechnie krążącej opinii o zmienności pogody na Półwyspie Helskim każdy wprawiony żeglarz i surfer korzysta z wymienionych źródeł meteorologicznych:

Windguru

Windguru to najpopularniejszy obecnie portal z prognozą pogody na surferów. Dzięki przejrzystemu designowi jest czytelny i intuicyjny. Prognozy zgromadzone na windguru są oparte o modele geograficzne w różnych rozdzielczościach i dostępne dla każdego miejsca na Ziemi! Prognozy są przedstawiane w tabelkach, ukazujących jak prognoza rozwija się w konkretnej lokalizacji w miarę upływu czasu. Poza prędkością wiatru i jego kierunku, tabele pokazują również temperatury, opad, zachmurzenie i falowanie. Bez wątpienia nawet początkujący kitesurfer poradzi sobie z odczytaniem zawartych w windguru danych meteo.

Na hasło windguru otrzymasz 10% rabatu na naszą całą ofertę: kursy kitesurfingu, wakeboarding, surfing oraz transfery na Mewią Rewę.

Windfinder

Windfinder to drugi po windguru najpopularniejszy portal zagraniczny z prognozą dla kitesurferów, windsurferów i żeglarzy. Podobnie jak windguru jest bardzo intuicyjny i dostarcza czytelne dane w formie tabeli. Na windfinderze znajdziecie również bardzo przydatne podczas planowania urlopu: statystki wiatrowe, stacje meteo oraz kamerki internetowe umiejscowione na najpopularniejszych spotach świata.

ICM

ICM to prognozy przygotowane przez Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego. Na prognozy przygotowane przez Uniwersytet Warszawski najłatwiej trafić przez prostą do zapamiętania domenę: www.meteo.pl Prognozy ICM niestety nie są podane w tak przejrzystej formie jak Windguru czy Windfinder i wymagają odrobiny wprawy w czytaniu meteogramów. Nie mniej jednak prognozy ICM umożliwiają najdokładniejszy odczyt spośród wymienionych.

Prognoza pogody ICM dla Chałup.

Windy

Windy.com to bardzo efektowna wizualnie prognoza pogody. Wszystko to za sprawą dynamicznej mapy, na której pokazują się linie wiatru w czasie rzeczywistym.

Magic Sea Weed

Magic Sea Weed to najstarsza, najpopularniejsza i najbardziej szczegółowa prognoza dla surferów w internecie. MSW obejmuje prawie 3000 plaż w 180 krajach.

JAKA JEST SPRAWDZALNOŚĆ PROGNOZY WINDGURU CHAŁUPY ?

Niestety żadna prognoza nie gwarantuje 100% sprawdzalności. Planując urlop najlepiej bazować na uśrednionych danych z ICM i Windguru dla podanych wyżej lokalizacji. Jeśli macie wątpliwości co do prognozy: windguru chałupy lub windguru hel, przedzwońcie do nas, a pomożemy Wam w weryfikacji wiatru dla konkretnego terminu. Prognozę sprawdzamy cały czas i jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi portalami :).