Kitesurferzy w Tarifie

Tarifa – Europejska stolica kitesurfingu

Kursy i nauka w polskiej szkole kitesurfingu w Hiszpanii

Polska Szkoła Kitesurfingu w Tarifie – High Spirits Kitesurf

Tarifa to raj dla każdego. Ciągnące się po horyzont białe plaże, krystalicznie czysty ocean i codziennie wiatr (tym razem to prawda!). Na dodatek tętniące życiem miasteczko zamieszkane przez bezkompromisowych miłośników kitesurfingu, windsurfingu i surfingu. Wszystko to czyni z Tarify jedną z najlepszych kite miejscówek nie tylko w Europie, ale na całym świecie. Swojemu wyjątkowemu klimatowi Andaluzja (region południowej Hiszpanii, w którym leży Tarifa) zawdzięcza przydomek „Cadizfornia”.

Tarifa swoje niepowtarzalne warunki wiatrowe zawdzięcza położeniu na najbardziej wysuniętym na południe cyplu Hiszpanii, oddalonym od Afryki zaledwie 14 kilometrami morskiej toni. To tutaj spotykają się Morze Śródziemne i Ocean Atlantycki. Dwa kierunki wiatru o pięknych nazwach: Levante i Poniente odpowiadają za zróżnicowane warunki wiatrowe. Daje to możliwość zdobycia większego doświadczenia i ciekawszej nauki kitesurfingu. Tarifa ma do zaoferowania wiele: 95% wietrznych dni, życie nocne, które nie rozczaruje nawet najbardziej wybrednych imprezowiczów i niezwykłe bogactwo fauny i flory.

High Spirits Kitesurf

Polska Szkoła Kitesurfingu w Tarifie rekomendowana przez Kite Zone

Alex w Tarifie mieszka od 12 lat i niewielu jest na plaży instruktorów z jego doświadczeniem.

Od 2019 roku w Tarifie działa polska baza kitesurfingu. High Spirits to projekt Oli i Alexa, których misją jest nauczyć was kitesurfingu w miłej atmosferze i z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Szkolenia prowadzone są w języku polskim, angielskim i niemieckim. Do Malagi dolecicie Norwegian Air i Ryan Air’em z większości większych polskich miast, a stamtąd polecamy wypożyczyć samochód i cieszyć się swobodą, jaką daje posiadanie własnego środku lokomocji – dookoła jest wiele do zobaczenia! Sezon szkoleniowy trwa od kwietnia do listopada. W ofercie znajdziecie kursy kitesurfingu w Hiszpanii na wszystkich poziomach, wypożyczalnie sprzętu i kursy hydro foil.

TEAM HIGH SPIRITS

Poznajcie Alexa i Olę!

Ola i Alex to dwoje pasjonatów z Polski i Austrii, których połączyła miłość do kitesurfingu i pasja do szkolenia. Mają za sobą lata szkolenia w Tarifie oraz na Sri Lance, w Wietnamie, Meksyku, Brazylii, Kenii i wielu spotach w Europie. Zebrane doświadczenie zaowocowało otworzeniem własnej szkoły, kładącej nacisk na jakość oferowanych kursów kitesurfingu w Hiszpani. Tarifa nie ma przed nimi sekretów, chętnie doradzą wam we wszystkich aspektach waszych wakacji. Alex w Tarifie mieszka od 12 lat i niewielu jest na plaży instruktorów z jego doświadczeniem. Ola specjalizuje się w kursach kitesurfingu dla dzieci i opracowała swój autorski program szkolenia „kitesurfing dla kobiet”.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z HIGH SPIRITS

www.highspiritskitesurf.com
info@highspiritskitesurf.com

Ola: +48 693 905 162