fbpx

Kurs Kitesurfingu we Wrześniu – promocja 10% taniej

Bartek | 2 Wrz 2016

Kurs Kitesurfingu we Wrześniu ? Dlaczego nie! Wakacje nieubłaganie dobiegły końca, wszystkie Kempingi na Półwyspie Helskim powoli pustoszeją, a droga na Hel w końcu znowu staje się przejezdna. Paradoksalnie koniec wakacji od lat jest najlepszym okresem na planowanie wypadu na Półwysep Helski. Wrzesień jest najcieplejszym miesiącem w całym sezonie kitesurfingowym, a pusta zatoka daje nam duży komfort nauki na bezpiecznym spocie. Fantastyczne warunki atmosferyczne, piękna aura oraz dużo miejsca na bardzo zatłoczonych Kempingach w sezonie to nie jedyne atuty Wrześniowego Kitowania.

Bartek | 2 Wrz 2016

Wraz z pojawieniem się pierwszych żółtych liści na drzewach ceny wynajmu domków holenderskich i przyczep kempingowych ulegają drastycznemu obniżeniu. Przykładowo, koszt wynajmu domku holenderskiego w sezonie na Kempingu Chałupy 3 wynosi 350zł, natomiast we Wrześniu to już zaledwie 150zł. Obniżeniu ulegają również ceny naszych przyczep Kempingowych, których koszt wynajęcia za dobę wynosi teraz 150zł.

Pogoda we Wrześniu często dopisuje o wiele bardziej niż w wakacje!

Na hasło: Kitesurfing Wrzesień – 10% rabatu! Nieodwołalnie, na zawsze!

Żeby dodatkowo zachęcić naszych gości do przyjazdu we Wrześniu przygotowaliśmy promocję: Kitesurfing Wrzesień – 10% rabatu. Ceny wszystkich lekcji kitesurfingu ulegają obniżeniu o 10%. Promocja obowiązuje przez wszystkie sezonu począwszy od teraz :).

Aktualną sytuację pogodową można obserwować na naszej kamerce internetowej, która znajduje zaledwie kilka metrów od naszej bazy przy zejściu do wody z kite-łączki gdzie zawsze zaczynamy nasze zajęcia. Przed przyjazdem do nas warto również sprawdzić prognozę wiatrową na stronach takich jak: www.windguru.czy lub www.windfinder.pl Jeśli potrzebują Państwo porady w wyborze dokładnego terminu to służymy pomocą pod numerem telefonu +48 602 833 224.

Do zobaczenia na Helu!

Have no product in the cart!
0