WYJAZDY INTEGRACYJNE NAD MORZEM

Wyjazdy integracyjne nad morzem to doskonała propozycja kiedy chcemy zintegrować pracowników firmy za pomocą sportu i rywalizacji. Wiele lat doświadczeń w branży eventowej sprawiło, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zrealizujemy dla Państwa każdy zwariowany pomysł, a na życzenie klienta przygotujemy gotowy scenariusz spełniający zapotrzebowania nawet najbardziej wymagających osób.

SURF EVENT W KITE ZONE

Posiadamy rozbudowaną bazę noclegowa oraz kateringową. Współpracujemy z najlepszymi hotelami na Półwyspie Helskim. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Tworzymy go pod daną firmę oraz jej oczekiwania. Nasza szkoła kitesurfingu znajduje się na Campingu Chałupy 3. Jest to pierwszorzędne miejsce na Półwyspie Helskim. Ośrodek zapewnia bardzo bogatą i nowoczesną infrastrukturę. Znajduje się tutaj jedna z najlepszych restauracji na Półwyspie – Surf Tawerna, gdzie można zorganizować wspólne posiłki dla uczestników.

OFERTA SPORTOWA

kitesurferka płynie po zatoce

Kitesurfing

Kitesurfing to sport zbliżony do windsurfingu. Od surfowania na desce z żaglem różni się tym, że za jednostkę napędową służy nam latawiec. Nauka Kitesurfingu jest wbrew pozorom bardzo prosta i mała wymagająca. W naszej szkole kitesurfingu prowadzimy szkolenia dla osób w każdym wieku. Kursy Kitesurfingu to doskonała propozycja podczas imprezy integracyjnej nad morzem. Już podczas pierwszej godziny zajęć zaczyna się prawdziwa frajda kiedy pływamy na brzuchu po tafli wody. Szkolenia Kitesurfingowe to nasza domena już od 20 lat.

kitesurferka płynie po zatoce
zajęcia z windsurfingu

Windsurfing

Windsurfing to jeden z najpopularniejszych sportów wodnych na świecie. Stanowi też doskonałą propozycję w trakcie wyjazdu integracyjnego nad morzem. Zajęcia prowadzone są z podziałem na grupy w zależności od poziomu zaawansowania. Nic nie stoi też na przeszkodzie kiedy wszyscy uczestnicy zaczynają od zera! Już pierwszego dnia zaczynamy szkolenia w wodzie, na początku ćwicząc równowagę na desce, a następnie pracę żaglem. Windsurfing nie zna granic wieku, ani predyspozycji fizycznych. To sport dla każdego!

zajęcia z windsurfingu
wakeboardzista płynie

Wakeboarding

Wakeboard to dyscyplina polegająca na pływaniu na desce (wyglądem zbliżonej do tej kite’owej) za wyciągiem, skuterem bądź motorówką. Wakeboarding wywodzi się od nart wodnych, jednak łączy w sobie trzy inne dyscypliny sportowe – snowboarding, kitesurfing oraz surfing. Podczas imprez firmowych nasza profesjonalna motorówka jest do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania eventu! Nasza kadra szkoleniowa zadba aby nauka wakeboardingu była łatwa i bezpieczna dla każdego uczestnika wyjazdu.

wakeboardzista płynie
surf-event

Surfing

Wbrew pozorom na Bałtyku mamy bardzo dobre warunki do nauki Surfingu. Zwłaszcza jeśli chodzi o pierwszą styczność z najstarszym spotrem wodnym. Naukę Surfingu prowadzimy na plaży od strony morza, która znajduje się zaledwie 5 minut drogi od naszej szkoły kitesurfingu. Przy wyjściu na plażę „Chałupy 10” panują jedne z najlepszych warunków w Polsce do rozpoczęcia przygody z Surfowaniem. W trakcie sezonu letniego temperatura wody jest w zupełności wystarczająca, aby w niej spędzić nawet kilka godzin. O komfort termiczny kursantów zadbają ciepłe pianki, w które wyposażamy wszystkich uczestników zajęć.

surf-event

SUP

Stand up paddle – w skrócie SUP to duża deska z wiosłem. Jest to bardzo przyjemna aktywność podczas słonecznego i bezwietrznego dnia.

Katamarany

Dla uczestników imprezy firmowej podstawiamy katamarany z doświadczonymi sternikami. Na pokład może wejść nawet kilka osób. Rejsy po Zatoce Puckiej to doskonała forma wypoczynku oraz świetna okazja na zintegrowanie członków załogi.

Dodatkowa oferta:

– Skutery wodne
– Sporty plażowe
– Atrakcje wodne za motorówką

PRZYKŁADOWA AGENDA

Piątek

16:00 – przyjazd uczestników imprezy. Zakwaterowanie w domkach na terenie Kempingu.
18:00 – spotkanie organizacyjne i zapoznanie z kadrą szkoleniową.
20:00 – wspólna kolacja w restauracji Surf Tawerna

Sobota

08:00 – 10:00 – śniadanie
10:00 – 14:00 – zajęcia sportowe (Kitesurfing, Windsurfing, Katamarany)
14:30 – 16:30 – przerwa obiadowa
17:00 – 18:00 – dalszy ciąg zajęć sportowych
19:00 – uroczysta kolacja w restauracji Surf Tawerna.

Niedziela

08:00 – 10:00 – śniadanie
10:00 – 14:00 – zajęcia sportowe (Kitesurfing, Windsurfing, Katamarany)
15:00 zakończenie imprezy, powrót uczestników.

Jest to jedynie przykładowy plan imprezy integracynej. Na Państwa zapytanie przygotujemy indywidualną ofertę i ramowy plan dnia.

OFERTA AGENCJI EVENTOWEJ

Wyjazdy Integracyjne Nad Morzem i w inne rejony Polski

Od roku 2015 podjęliśmy współpracę z agencją eventową – K2 Events. Firma ta, wyróżnia się innowacyjnym spojrzeniem do tematu organizacji wyjazdów integracyjnych, a także szerokim wachlarzem pozostałych sportów wodnych. W celu zwiększenia atrakcyjności organizowanych eventów, zlecamy ich wykonanie profesjonalnej firmie eventowej, która zadba o najwyższy standard świadczonych usług. Współpracując z K2 Events oferujemy pełny zakres usług integracyjnych. Wspólnie organizujemy: wyjazdy integracyjne nad morzem, wyjazdy incentives w różne zakątki świata, imprezy firmowe w najpiękniejszych regionach Polski, a także team building i employer branding. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą:  K2events.pl – Wyjazdy integracyjne dla firm