fbpx

Szkolenia Kitesurfingowe dla Dzieci w szkole Kite Zone

Bartek | 25 Lip 2016

Szkolenia Kitesurfingowe dla dzieci to prawdziwy hit tego sezonu. Zapraszamy do przeczytania krótkiej relacji ze szkoleń dla najmłodszych.

Bartek | 25 Lip 2016

Kolejny słoneczny lipiec w szkole kitesurfingu Kite Zone powoli dobiega końca. W ciągu ostatnich kilku wietrznych dni wyszkoliliśmy wielu adeptów kitesurfingu. Szczególnie cieszy nas fakt, że spore grono pośród naszych kursantów stanowiła młodzież i dzieci. Lekcje dla dzieci prowadzimy w oparciu o specjalnie opracowany program nauczania, w którym na pierwszym miejscu stawiamy na naukę przez zabawę oraz maksymalne bezpieczeństwo. W szkole posiadamy specjalnie dedykowany sprzęt dla kursantów, którzy ważą zaledwie 25 kg. Szczególnie jesteśmy dumni z efektów szkolenia Nicolasa, którego tempo postępów w nauce zaskoczyło nas wszystkich. Poniżej przedstawiamy krótki filmik z nauki Nicolasa. Zajęcia z kitesurfingu dla dzieci są prowadzone przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem.

Lekcje Kitesurfingu dla dzieci prowadzimy na bezpiecznym akwenie Zatoki Puckiej. Po wybraniu bezpiecznego miejsca Instruktor Kasper zamieni się latawcem z Bartkiem i rozpoczną pierwsze ćwiczenia w wodzie.

Kite Zone to nie tylko szkolenia kitesurfingowe …

W bezwietrzne dni oferujemy zajęcia z Surfingu oraz Stand up Padlle, co stanowi fantastyczną alternatywę kiedy mamy trochę za mało wiatru, aby wystartować latawce. Wbrew pozorom na Bałtyku pojawiają się całkiem niezłe warunki do uprawiania Surfingu, a najlepszy spot Surfingowy na odcinku Chałup znajduje się kilkaset metrów od naszej bazy. Dla nieco starszych dzieci proponujemy zajęcia z wakeboardu za motorówką, które stanowią doskonały wstęp do nauki startów z wody na kitesurfingu. Wszystkie te te dyscypliny stanowią doskonałe uzupełnienie kursu kitesurfingu dla dzieci oraz wpływają na pozytywny rozwój sportowy młodzieży.

Have no product in the cart!
0