fbpx

Działamy do Końca Września. Zapisz się na kurs kite z darmowym noclegiem.

Bartek | 19 Wrz 2018

Jak wiadomo, czerwiec i wrzesień to najlepsze miesiące do nauki kitesurfingu na Półwyspie Helskim. Pusty spot i dużo wiatru, gwarantują szybki progres i satysfakcje. To dzięki temu Mierzeja Helska zyskuje tytuł jednego z najlepszych miejsc w Europie do uprawiania kitesurfingu.

Bartek | 19 Wrz 2018

Żeby zachęcić Was do sprawdzenia wrześniowych, uwielbianych przez wszystkich warunków, przygotowaliśmy promocje jaką jest darmowy nocleg do kursów kite.

Dla wszystkich osób, które zakupią dowolny kurs kite : PZKite I , PZKite I + II, PZKite I + II + III, udostępniamy miejsce w przyczepie z przedsionkiem na czas trwania szkolenia.
(Oferta obowiązuje do wyczerpania miejsc, dlatego prosimy o wcześniejsze zapytanie o dostępność promocji w wybranym terminie).

Uczymy kitesurfingu już od 8 roku życia!

Jak działa promocja kursów kitesurfingu:

1) Wybierz pakiet kursu kitesurfingu, który Cię interesuje -> Oferta kitesurfing
2) Dokonaj rezerwacji przez naszą stronę  -> Zarezerwuj termin kursu
3) W rezerwacji zaznacz, że interesuje Cię promocja z noclegiem w przyczepie.
4) Wpłać 30% zaliczki za szkolenie – jako potwierdzenie rezerwacji terminu szkolenia.

Promocja obowiązuje od 15.09 do 28.09.2018 
Darmowy nocleg jedynie dla osób, które wykupują kurs kite. 
Jeżeli planujesz szkolenie z grupą znajomych, to przy 4/5 osobach, otrzymujecie przyczepę na wyłączność, dla Wszystkich osób biorących udział w szkoleniu kite.

Jeżeli chcesz przyjechać z dodatkowymi osobami, które nie są zainteresowane lekcjami kite, stworzymy indywidualną ofertę z atrakcyjną ceną za nocleg dla osób towarzyszących.

Have no product in the cart!
0