fbpx
Bartek | 19 Wrz 2018

Działamy do Końca Września. Zapisz się na kurs kite z darmowym noclegiem.

Bartek | 19 Wrz 2018

Jak wiadomo, czerwiec i wrzesień to najlepsze miesiące do nauki kitesurfingu na Półwyspie Helskim. Pusty spot i dużo wiatru, gwarantują szybki progres i satysfakcje. To dzięki temu Mierzeja Helska zyskuje tytuł jednego z najlepszych miejsc w Europie do uprawiania kitesurfingu.

Żeby zachęcić Was do sprawdzenia wrześniowych, uwielbianych przez wszystkich warunków, przygotowaliśmy promocje jaką jest darmowy nocleg do kursów kite.

Dla wszystkich osób, które zakupią dowolny kurs kite : PZKite I , PZKite I + II, PZKite I + II + III, udostępniamy miejsce w przyczepie z przedsionkiem na czas trwania szkolenia.
(Oferta obowiązuje do wyczerpania miejsc, dlatego prosimy o wcześniejsze zapytanie o dostępność promocji w wybranym terminie).

Uczymy kitesurfingu już od 8 roku życia!

Jak działa promocja kursów kitesurfingu:

1) Wybierz pakiet kursu kitesurfingu, który Cię interesuje -> Oferta kitesurfing
2) Dokonaj rezerwacji przez naszą stronę  -> Zarezerwuj termin kursu
3) W rezerwacji zaznacz, że interesuje Cię promocja z noclegiem w przyczepie.
4) Wpłać 30% zaliczki za szkolenie – jako potwierdzenie rezerwacji terminu szkolenia.

Promocja obowiązuje od 15.09 do 28.09.2018 
Darmowy nocleg jedynie dla osób, które wykupują kurs kite. 
Jeżeli planujesz szkolenie z grupą znajomych, to przy 4/5 osobach, otrzymujecie przyczepę na wyłączność, dla Wszystkich osób biorących udział w szkoleniu kite.

Jeżeli chcesz przyjechać z dodatkowymi osobami, które nie są zainteresowane lekcjami kite, stworzymy indywidualną ofertę z atrakcyjną ceną za nocleg dla osób towarzyszących.

Have no product in the cart!
0