fbpx

Kurs Kite w Czerwcu – relacja ze szkoleń

Bartek | 4 Lip 2016

Kurs Kite Surfingu dla początkujących podczas wietrznego czerwca za nami. Z pierwszymi szkoleniami wystartowaliśmy już na Majówkę i od tego czasu wyszkoliliśmy wielu zadowolonych adeptów kitesurfingu. Liczne grono z pośród  tych osób pierwsze udane ślizgi z deską miało za sobą nawet po 5 godzinach zajęć. Kursy Kitesurfingu w systemie lekcji indywidualnych to idealne rozwiązanie dla osób, które decydują się na weekend pobytu na Półwyspie Helskim.

Bartek | 4 Lip 2016

Z racji na duże zainteresowanie lekcjami zachęcamy do rezerwowania miejsc na Kurs Kite z wyprzedzeniem. W sprawie noclegu możecie się kontaktować z nami pod numerem telefonu: 602 833 224 oraz pod adresem mailowym: szkola@kitesurf.pl Na Kempingu Chałupy 3 mamy przeznaczone pod wynajem trzy przyczepy Kempingowe, a na samym Kempingu przez recepcję można zarezerwować wiele domków holenderskich.

Pierwsze udane ślizgi na desce w wykonaniu Kuby

Kiedy najlepiej przyjechać na Kurs Kite Surfingu ?

Jednym z najlepszych miesięcy jest właśnie czerwiec! Prognoza na najbliższe dni wygląda bardzo obiecująco. Zachodni wiatr i słońce to najlepsze warunki na Kurs Kite. Wielu naszych kursantów już po jednym weekendzie zaczynało pierwsze starty z deską. To co wyróżnia naszą szkołę to indywidualne podejście do klienta. To Wy wybieracie ilość godzin jaką chcecie wypływać danego dnia i godzinę. Jeśli prognoza zapowiada optymalne warunki wczesnym rankiem to rozpoczęcie szkoleń nawet o 6 rano nie stanowi dla nas problemu. Staramy się korzystać z wiatru w 100%, aby nasi kursanci mogli wykorzystać warunki wiatrowe i zrealizować pełen program szkolenia z zakresu Kursów Kitesurfingu.

Na załączonym filmie możecie obejrzeć krótką zajawkę z ostatniego weekendu czerwca. Był to bardzo udany weekend, a kursy kitesurfingu prowadziliśmy od rana do późnego wieczora.

HOME

Have no product in the cart!
0