fbpx

Nauka Kitesurfingu w Boże Ciało – długi weekend w Kite Zone

Bartek | 5 Cze 2018

Nauka Kitesurfingu podczas długiego weekendu stanowi świetny pomysł na spędzenie aktywnego czasu razem z rodziną i przyjaciółmi. Długi czerwcowy weekend już za nami, a w tym roku warunki pogodowe przerosły nasze oczekiwania. Upały spędzone nad morzem, są o wiele bardziej znośne niż te w mieście. W takie dni jeszcze bardziej doceniamy Półwysep Helski i możliwość odpoczywania zarówno od strony zatoki, jak i od strony morza. Długie majowo-czerwcowe wieczory, dodatkowo słyną z przepięknych zachodów słońca, które i tym razem mogliśmy podziwiać każdego dnia.

Bartek | 5 Cze 2018

Pod względem warunków do pływania było nieco gorzej, wschodni kierunek wiatru zmusił nas do wyjazdów na drugą stronę zatoki w celu przeprowadzenia szkoleń. Pozostałe bezwietrzne dni można było poświęcić na plażowanie lub pływanie na SUP’ach. Dla tych, którzy mogli nieco przedłużyć swój pobyt, w niedzielę wieczorem czekała niespodzianka. Równy wiatr z zachodu, który był przygotowaniem do poniedziałkowej długo wyczekiwanej prognozy, umożliwił Nam w końcu wyjście na wodę. To wszystko przy wspomnianym przeze mnie wcześniej, niesamowitym zachodzie słońca.

Mamy nadzieję, że te bezwietrzne i wyjątkowo ciepłe Boże Ciało, będzie zwiastować bardzo wietrzny lipiec i sierpień. Zazwyczaj się to sprawdza, więc jest nadzieja na dużo dużo wiatru w sezonie.

Umiejętność sterowania latawcem jedną ręką jest bardzo przydatna podczas podchodzenia pod wiatr.

Nowa motorówka w naszej szkole kitesurfingu

W ciągu Bożego Ciała mieliśmy również okazję przetestować motorówkę, która już niebawem będzie pomagała urozmaicić czas w bezwietrzne dni. Testy przeszły pozytywnie. Pływa się rewelacyjnie, a silnik ma niesamowitą moc, więc w ciągu najbliższych dni będziemy już montować wieże do Wake’a. Dodatkowo dzięki motorówce w trakcie sezonu będziemy mogli pływać na mieliznę znajdującą się na środku zatoki, znaną jako Mewie Rewy. To pozwoli nam wykorzystać do szkoleń wszystkie kierunki wiatru, czyli również północ i północy wschód, które nie zawsze pozwalają na prowadzenie zajęć na spocie przy kempingu.

Chałupy 3 to najmniej zatłoczony spot na odcinku Chałup. Dużo przestrzeni to gwarancja bezpiecznej nauki i szybkiego progresu!

Czerwcowa promocja – przyczepy do kursów kitesurfingu

Dodatkowo w czerwcu przygotowaliśmy dla Was super promocje. Do każdego pakietu kursów, dodajemy darmowy nocleg dla osób biorących udział w zajęciach. To znaczy, że jeżeli przyjeżdżacie na szkolenie razem ze znajomymi ( 4/5 osób ) i wszyscy wykupicie przynajmniej dwa poziomy kursu, to otrzymujecie do dyspozycji przyczepę z przedsionkiem na wyłączność.

Dla osób które wykupią kurs indywidualnie lub w mniejszych grupach, udostępniamy miejsce w przyczepie. 
Jeżeli chcesz przyjechać do Nas z rodziną, ale w kursie ma uczestniczyć tylko jedna osoba to polecamy wynajem przyczepy w bardzo atrakcyjnej, czerwcowej – przedsezonowej cenie.

Pierwsza lekcja z latawcem treningowym na brzegu obok naszej szkoły.

Imieninowe zdjęcie Leszka z Olą i Kasią 🙂

Have no product in the cart!
0