fbpx

Promocja na dobry początek sezonu – darmowy nocleg do kursu kitesurfingu.

Bartek | 5 Cze 2018

Jak wiadomo, czerwiec i wrzesień to najlepsze miesiące do nauki kitesurfingu na Półwyspie Helskim. Pusty spot i dużo wiatru, gwarantują szybki progres i satysfakcje. To dzięki temu Mierzeja Helska zyskuje tytuł jednego z najlepszych miejsc w Europie do nauki kitesurfingu.

Bartek | 5 Cze 2018

Żeby zachęcić Was do sprawdzenia czerwcowych, uwielbianych przez wszystkich warunków, przygotowaliśmy promocje jaką jest darmowy nocleg do kursów kite.

Dla wszystkich osób, które zakupią dowolny kurs kite : PZKite I , PZKite I + II, PZKite I + II + III, udostępniamy miejsce w przyczepie z przedsionkiem na czas trwania szkolenia.
(Oferta obowiązuje do wyczerpania miejsc, dlatego prosimy o wcześniejsze zapytanie o dostępność promocji w wybranym terminie).

W Czerwcu dzień jest bardzo długi dzięki czemu można pływać do późnych godzin wieczornych!

Jak działa promocja :

1) Wybierz pakiet kursu, który Cię interesuje -> Oferta kitesurfing
2) Dokonaj rezerwacji przez naszą stronę  -> Zarezerwuj termin kursu
3) W rezerwacji zaznacz, że interesuje Cię promocja z noclegiem w przyczepie.
4) Wpłać 30% zaliczki za szkolenie – jako potwierdzenie rezerwacji terminu szkolenia.

Promocja obowiązuje od 6.06 – 22.06 oraz od 01.09-14.09. 
Darmowy nocleg jedynie dla osób, które wykupują kurs kite. 
Jeżeli planujesz szkolenie z grupą znajomych, to przy 4/5 osobach, otrzymujecie przyczepę na wyłączność, dla Wszystkich osób biorących udział w kursach kitesurfingu.

Jeżeli chcesz przyjechać z dodatkowymi osobami, które nie są zainteresowane lekcjami kite, stworzymy indywidualną ofertę z atrakcyjną ceną za nocleg dla osób towarzyszących.

Have no product in the cart!
0