fbpx
Bartek | 5 Cze 2018

Promocja na dobry początek sezonu – darmowy nocleg do kursu kitesurfingu.

Bartek | 5 Cze 2018

Jak wiadomo, czerwiec i wrzesień to najlepsze miesiące do nauki kitesurfingu na Półwyspie Helskim. Pusty spot i dużo wiatru, gwarantują szybki progres i satysfakcje. To dzięki temu Mierzeja Helska zyskuje tytuł jednego z najlepszych miejsc w Europie do nauki kitesurfingu.

Żeby zachęcić Was do sprawdzenia czerwcowych, uwielbianych przez wszystkich warunków, przygotowaliśmy promocje jaką jest darmowy nocleg do kursów kite.

Dla wszystkich osób, które zakupią dowolny kurs kite : PZKite I , PZKite I + II, PZKite I + II + III, udostępniamy miejsce w przyczepie z przedsionkiem na czas trwania szkolenia.
(Oferta obowiązuje do wyczerpania miejsc, dlatego prosimy o wcześniejsze zapytanie o dostępność promocji w wybranym terminie).

W Czerwcu dzień jest bardzo długi dzięki czemu można pływać do późnych godzin wieczornych!

Jak działa promocja :

1) Wybierz pakiet kursu, który Cię interesuje -> Oferta kitesurfing
2) Dokonaj rezerwacji przez naszą stronę  -> Zarezerwuj termin kursu
3) W rezerwacji zaznacz, że interesuje Cię promocja z noclegiem w przyczepie.
4) Wpłać 30% zaliczki za szkolenie – jako potwierdzenie rezerwacji terminu szkolenia.

Promocja obowiązuje od 6.06 – 22.06 oraz od 01.09-14.09. 
Darmowy nocleg jedynie dla osób, które wykupują kurs kite. 
Jeżeli planujesz szkolenie z grupą znajomych, to przy 4/5 osobach, otrzymujecie przyczepę na wyłączność, dla Wszystkich osób biorących udział w kursach kitesurfingu.

Jeżeli chcesz przyjechać z dodatkowymi osobami, które nie są zainteresowane lekcjami kite, stworzymy indywidualną ofertę z atrakcyjną ceną za nocleg dla osób towarzyszących.

Have no product in the cart!
0