fbpx

Weekend Majowy w Kite Zone już za nami!

Bartek | 8 Maj 2019

Tegoroczna Majówka dobiegła końca. Przez 10 dni długiego weekendu mieliśmy kilka solidnych dni szkoleniowych w tym pływanie w letnich temperaturach! Nasz pierwszy kursant w sezonie 2019 – Filip w trakcie tygodniowego pobytu zrealizował wszystkie szczeble nauki według systemu PZKite. Podczas ostatnich dni kwietnia temperatura umożliwiała komfortowe pływanie bez akcesoriów neoprenowych takich jak buty i czapki. Duże brawa należą się również 10 letniemu Maurycemu, który bez względu na warunki pogodowe dzielnie realizował kolejne poziomy kursu kitesurfingu, kończąc Majowe szkolenie na startach z deską!

Bartek | 8 Maj 2019

Maciek i Filip kończą inauguracyjną lekcję kitesurfingu w sezonie 2019. Akcesoria neoprenowe zbędne!

W sezonie 2019 szkolimy na najnowszym sprzęcie Cabrinha. Trzon naszej floty stanowią modele Cabrinha Moto oraz Contra.

Szkolenia na pustym akwenie i promocje

Maj to również pusty spot i dużo niższe ceny wynajmu noclegu. Wiele osób podczas planowania pobytu na Półwyspie Helskim w Maju obawia się niskich temperatur oraz brzydkiej pogody. Z naszego doświadczenia wynika, że jest zupełnie inaczej! To prawda, że nie jest tak ciepło jak w sierpniu ale są to warunki w zupełności wystarczające na komfortowej nauki kitesurfingu oraz pobytu na Helu. Szkolenia przy takich zachodach słońca jak w filmiku poniżej to standard 🙂

Koniec Majówki nie oznacza przerwy w działaniu szkoły! Jesteśmy już stacjonarnie na Kempingu Chałupy 3 do końca Września. Jeśli planujecie nauczyć się kitesurfingu jeszcze przed sezonem to jest ku temu idealna okazja. Od jutra zapowiadają piękną pogodę i cieplutki południowy wiatr. Żeby Was dodatkowo zachęcić do przedsezonowego pływania wszystkie kursy w Maju objęte są 20% rabatem. W cenie kursu macie zapewniony cały niezbędny sprzęt w tym akcesoria neoprenowe jak buty i opaski. Zapewniamy, że nie zmarzniecie!

Do zobaczenia! 

Have no product in the cart!
0