fbpx

Xenon Boards kolekcja 2017

|

To będzie już czwarty rok kiedy nawiązaliśmy bliską współprace z polskim producentem desek kitesurfingowych Xenon Boards. Ręcznie wykonywane deski Xenon wyróżnia na tle konkurencyjnych marek wysoka jakość wykonania, bardzo niska waga oraz minimalistyczny, schludny design. Na sezon 2017 producent przewidział 5 modeli desek twintip oraz 3 modele desek Kitesurf. Wszystkie deski wykonywane są w EU i po opuszczeniu fabryki przechodzą bardzo rygorystyczne testy jakości. Poniżej prezentujemy wszystkie modele tegorocznych desek wraz z akcesoriami.

|

Modele TwinTip 2017:

Laluz 

Laluz to flagowy model Xenona. Deska sprawdza się zarówno przy luźnym pływaniu jak i przy freestyle’u. W tej desce zamknięty jest naprawdę duży potencjał. Kto raz spróbował na niej pływać rzadko przesiadał się na coś innego. U nas w szkółce po zajęciach z kursantami zawsze toczą się batalie o tą deskę 😉 No i podobno najładniejsza!

Infra 

Ulubiona deska Andy’ego Yatesa – Mistrza Świata w Kitesurfingu z 2010 rok. Świetnie się sprawdza zarówno przy trickach oldschool i newschool. Odpowiednio dobrany stopień sztywności, umożliwia precyzyjne wybicie z krawędzi, zachowując jednocześnie komfort i stabilność podczas ciężkich lądowań na dużej mocy.

Rayo 

Świetny wybór dla osób zaczynających swoją przygodę z freestylem. Rayo to młodszy brat Laluza, który pozwoli szybko poczynić postępy i dołączyć do zaawansowanych kitesurferów. Ta deska wybacza naprawdę sporo błędów sprawiając, że nauka staje się naprawdę przyjemna.

Hop

Hop to model dedykowany do wakestyle’u. Sprawdza się doskonale zarówno na kitesurfingu jak i na wake’u. Najmłodszy w rodzinie Xenon Boards szybko zdobył rzeszę miłośników.

Premiere Soon

Na sezon 2017 Xenon przygotował jeszcze jedną deskę niespodziankę, odnośnie której obecnie nie możemy zdradzić tajemnicy. Jak tylko się pojawi oficjalnie na rynku na pewno damy o niej znać ;)!

Modele KiteSurf 2017

Quadra

Xenon Quadra to bardzo łatwy i przyjemny hybrydowy kształt, który pozwala na niesamowicie szybki progres. Najlepiej zachowuje się na małych i średnich falach.

Gas

Xenon Gas to przyjazny shortboard do zadań specjalnych, który sprawdza się w różnych warunkach.

Semente

Przygotowana we współpracy z Nickiem Uricchio i firmą Semente Surfboards Portugal jest najbardziej uniwersalna deska surf w naszej ofercie. Pełnoprawna deska do jazdy na fali z latawcem, a zarazem doskonała i łatwa deska surfingowa.

Jeśli zastanawiasz się jaki model desek Xenon będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy skorzystaj z naszego doświadczenia! Pomożemy, doradzimy i dobierzemy odpowiedni model.

Modele desek Xenon 2017 dostępne są na naszym sklepie internetowym: www.kitezoneshop.pl
Posiadamy gwarancję najniżej ceny. Jeśli znajdziecie w internecie ofertę na nową deskę Xenon w niższej cenie, przebijemy ją o minimum 100 zł!

Każdy sprzęt Kitesurfingowy przed zakupem warto przetestować, dlatego zapraszamy do naszego Centrum Testowego na Kempingu Chałupy 3 w szkole Kitesurfingu Kite Zone.
Działamy od 1 Maja do 15 Września.

Have no product in the cart!
0