fbpx

Instruktor Kitesurfingu – Praca w Szkole Kite Zone

Bartek | 27 Lut 2017

Instruktor Kitesurfingu poszukiwany! Jak co roku poszerzamy naszą kadrę instruktorską. Z tego powodu poszukujemy doświadczonych instruktorów kitesurfingu do nawiązania współpracy w sezonie letnim. Naszą kadrę stanowią pasjonaci kitesurfingu oraz innych sportów wodnych. Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami rozwijaj polską scenę Kitesurfingu. Dla każdego pracownika przewidujemy atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego.

Bartek | 27 Lut 2017

Ogłoszenie:

Jeżeli posiadasz już doświadczenie w szkoleniu osób na kitesurfingu, chcesz pracować na pięknym i klimatycznym Półwyspie Helskim, jesteś osobą pełną pozytywnej energii, ale potrafisz być też odpowiedzialny i sumienny to czekamy właśnie na Twoje zgłoszenie.

Zapewniamy :

– zakwaterowanie

– atrakcyjne wynagrodzenie

– prace w zgranym i przyjaznym zespole

– możliwość stałego rozwoju

– pracę w terminie maj-wrzesień

Oczekujemy :

– doświadczenia instruktorskiego

– zaangażowania i profesjonalnego podejścia do pracy

– chęci rozwoju

– umiejętności pracy w zespole

– komunikatywności

Uprawnienia instruktorskie PZKite i IKO będą dodatkowym atutem.

CV prosimy wysłać na szkola@kitesurf.pl, odpowiemy na każde zgłoszenie.

Na początku Maja w naszej szkole będzie organizowany kurs instruktorski Polskiego Związku Kiteboardingu – PZKite. Kurs jest dedykowany dla osób płynnie pływających na kitesurfingu i pragnących zostać licencjonowanymi instruktorami kitesurfingu. Stanowi to doskonałą okazję na zdobycie doświadczenia instruktorskiego jeszcze przed sezonem letnim. Dla najlepszych uczestników kursu będzie przewidziana praca oraz praktyka w naszej szkole. Więcej informacji odnośnie kursu zamieścimy niebawem na naszym blogu. Gorąca linia dla zainteresowanych: 507 029 989.

Have no product in the cart!
0