fbpx

10 najlepszych prezentów dla surfera i kitesurfera!

Kasia | 07.12.2020

Okres świąt to poza piękną atmosferą, również niekończące zastanawianie się jaki upominek sprawi najbliższym największą radość. Jeżeli chcecie podarować wyjątkowy i praktyczny prezent to przygotowaliśmy dla Was listę 10 najlepszych prezentów dla każdego kitesurfera i surfera.

Kasia | 07.12.2020

1. Voucher na kurs kitesurfingu lub surfingu

Niezależnie od poziomu zaawansowania, voucher na kurs to zawsze sprawdzony prezent 🙂 Początkującym pozwoli złapać bakcyla, a zaawansowanym wejść na kolejne szczeble kitesurfingu lub surfingu. Dla samodzielnie pływający kitesurferów świetny prezentem są zajęcia z freestyle’u. Ćwiczenie pod okiem instruktora, który na żywo pokaże i przekaże najcenniejsze wskazówki, to gwarancja szybkiego progresu.

Vouchery na kurs kitesurfingu i surfingu można kupić na dowolną liczbę godzin, zaczynając od jednej na całym pakiecie kończąc. Pakiet godzin nie musi ograniczać się tylko do zajęć dla jednej osoby. Wybierz voucher na zajęcia grupowe i skorzystaj z kursu razem z najbliższymi 🙂

2. Akcesoria kitesurfingowe i surfingowe

Akcesoria kitesurfingowe i surfingowe to rzecz szczególnie przydatna dla pasjonatów sportów wodnych w Polsce. Porządna pompka, sprawny leash czy zatyczki do uszu Surf Ears 3.0 to zdecydowanie must have i gwarancja udanego prezentu dla każdego pasjonata sportów wodnych.

3. Poncho

Mieszkańcy kempingów wiedzą, że bez poncho nie ma życia, ale nie służy ono jedynie za outfit podczas pokonywania trasy przyczepa – prysznic. Ponczo dla kitesurferów i surferów to coś więcej… To możliwość przebrania się w każdych warunkach, niezależnie od pogody i liczby osób na spocie 😉 To gwarancja ogrzania się po zejściu z wody, niezależnie czy użyjemy go jako ręcznika czy przeczekamy w nim do kolejnej sesji kite, bez konieczności ściągania całej pianki. Najwytrwalsi zawodnicy używają go również w codziennych stylizacjach, a nawet podczas wieczornych imprez 😉 Poncho jest bezapelacyjnie najlepszą formą prezentu, którą doceni każdy pasjonat sportów wodnych.

4. Latawiec treningowy

Kto w młodości nie lubił bawić się latawcem ? 🙂

Latawiec treningowy to nie tylko wstęp do kitesurfingu, ale również świetna zabawa np. podczas wakacyjnych dni spędzanych z rodziną na plaży. Pozwala bezpiecznie i samodzielnie poznać podstawowe zasady sterowania latawcem kite, jeszcze przed rozpoczęciem szkolenia. Latawiec treningowy to prezent który zagwarantuje dużo frajdy, nie tylko najmłodszym.

5. Kamizelka

Safety first! Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy powinien pamiętać że bezpieczeństwo ponad wszystko. Kamizelka manera boom vest chroni nie tylko nasze ciało przed uderzeniami, ale pomaga również w sytuacjach na głębokiej wodzie. Kamizelka Manera boom vest, to dowód, że bezpieczeństwo nie musi iść w parze z nudnym i niepraktycznym wyglądem. Jest zaprojektowana w sposób, który pozwala ją idealnie schować pod trapez dzięki czemu zapomnimy o niej podczas pływania.

6. Deska surfskate

Idealny prezent dla surferów, którzy chcą trenować każdego dnia. Deska smoothstar to najlepszy trening surfingu na sucho! Została zaprojektowana do treningów zarówno na tzw. Bowlu jak i płaskiej powierzchni. Dzięki specjalnej budowie deski, a w szczególności opatentowanej konstrukcji trucków, użytkownik ma możliwość odwzorować praktycznie każdy manewr wykonywany na fali.

7. Kłódka na klucze

Gadżet przydatny zarówno dla surfera jak i kitesurfera. Kłódka FCS Key Lock pozwala przechować klucze do auta czy pokoju, bez konieczności angażowania w to osób trzecich :). Przydaje się kiedy nie chcemy zabierać kluczy ze sobą na wodę, albo jeżeli pływamy ze znajomymi, a każdy schodzi z wody w innym czasie. Wystarczy, że wszyscy znacie kod do kłódki żeby wymienić się kluczami bez potrzeby wzajemnego przerywania sesji.

8. Quiver na sprzęt

Kitesurfing to też poszukiwanie perfekcyjnego, wietrznego spotu, nie tylko w Polsce. Wielki pakowny quiver to zdecydowanie niezbędnik podczas każdej podróży. Przed zakupem warto zwrócić uwagę czy wybrana przez nas torba na sprzęt posiada kółka, z doświadczenia wiemy że to bardzo przydatna sprawa 🙂

9. Deska do kitesurfingu

Posiadanie własnej deski to pierwszy krok w kitesurfingową samodzielność 🙂 Jest nieco tańsza niż latawiec, ale równie satysfakcjonująca. Na pewno przyda się podczas podróży i ogranicza wszelkie koszta związane z ewentualnym wypożyczeniem podczas wyjazdu.  Dobrze dobrana deska, zarówno pod względem wagi i umiejętności kitesurfera zagwarantuje szybki progres 🙂

10. Latawiec do kitesurfingu

To z pewnością będzie strzał w dziesiątkę 🙂 Latawiec do Kitesurfingu, to obok deski największa inwestycja jaką przyjdzie poczynić kupując własny sprzęt. Przed zakupem takiego prezentu najlepiej upewnić się jaki rozmiar i model będzie najlepszym wyborem, pod względem wagi i umiejętności oraz stylu pływania kitesurfera 🙂

Have no product in the cart!
0