fbpx

Karta Kiteboardera PZKite – licencja kitesurfera i ubezpieczenia od sportów wodnych

Bartek | 14 Mar 2017

Szkoła Kitesurfingu Kite Zone jako wieloletni członek Polskiego Związku Kiteboardingu posiada uprawnienia do wystawiania licencji oraz ubezpieczenia o nazwie: “Karta Kiteboardera PZKite”. Poniżej w kilku słowach przedstawiamy czym jest omawiana licencja z ubezpieczeniem i jakie wiążą się korzyści z posiadania jej.

Bartek | 14 Mar 2017

Karta Kiteboardera to nie tylko kitesurfingowe prawo jazdy i potwierdzenie przynależności do Polskiego Związku Kiteboardingu ale przede wszystkim międzynarodowe ubezpieczenie dedykowane sportom wodnym (również wake, surfing, windsurfing, żeglarstwo etc.). W ubezpieczeniu zawarte jest również zawodowe OC instruktorskie. Jest to jedyny tego rodzaju produkt w Polsce! Ubezpieczenie jest dostępne w dwóch opcjach : STANDARD i PRESTIGE, które różną się ceną i sumą kwot ubezpieczeniowych.

Karta Niebieska jest dla każdego: dla początkujących, uprawiających inne sporty wodne lub tych, których umiejętności są niepotwierdzone.

Karta Czarna przeznaczona jest dla bardziej zaawansowanych kiteboarderów, aby ją otrzymać poproś instruktora PZKite o potwierdzenie Twoich umiejętności (w trakcie rejestracji na stronie zostaniesz poproszony o wskazanie instruktora z bazy, który może potwierdzić Twoją samodzielność na wodzie).

Niezależnie na którą kartę się zdecydujecie, możecie wybrać każdy z wariantów ubezpieczenia (STANDARD lub PRESTIGE).

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem licencji oraz ubezpieczenia w postaci Karty Kiteboardera dajcie nam znać! Nasi instruktorzy mają uprawnienia Polskiego Związku Kiteboardingu do wystawiania kart oraz weryfikacji umiejętności.

Więcej informacji odnośnie karty znajdziecie pod poniższym linkiem.

W razie pytań i wątpliwości odnośnie karty możecie kontaktować się bezpośrednio z biurem naszej szkoły: szkola@kitesurf.pl, 602 833 224.

Have no product in the cart!
0