fbpx

Sezon Kitesurfingowy 2018 – skorzystaj z 15% rabatu przed sezonem

Bartek | 19 Mar 2018

Długo oczekiwany sezon kitesurfingowy zaczynamy już na Majówkę. Dla kursów kitesurfingu zarezerwowanych do 15 Kwietnia przygotowaliśmy 15% zniżki.

Bartek | 19 Mar 2018

Jak skorzystać ze zniżki? To bardzo proste!

1. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie. 2. Wybierz rodzaj kursu kitesurfingu i zarezerwuj termin. (termin jest elastyczny, możesz go później zmienić). 3. Skontaktujemy się z Tobą mailowo w celu potwierdzenie i prześlemy dane do przelewu zaliczki. 4. Obowiązujący Cię rabat 15% zostanie wprowadzony do naszego systemu. Przed Twoim przyjazdem skontaktujemy się telefonicznie w celu umówienia pierwszych zajęć.

Promocja dotyczy wszystkich kursów grupowych i indywidualnych w systemie Voucherowym. Aby skorzystać z promocji należy dokonać rezerwacji on-line oraz wpłacić 30% zaliczki na nasz rachunek bankowy do 15 Kwietnia 2018.

Karta progresu i ubezpieczenie w PZKite.

Polski Związek Kiteboardingu przygotował dwa rodzaje kart weryfikujących umiejętności kitesurfera. Dzięki posiadaniu ich dołączysz do grona świadomych kitesurferów i obierzesz szereg korzyści takich jak unikatowe ubezpieczenie od sportów wodnych, przynależność do Polskiego Związku Kiteboardingu, szereg zniżek oraz możliwość wypożyczania sprzętu w Polsce i za granicą.

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi kartami na krótkich wpisach na naszym blogu.

Karta progresu PZKite

Polski Związek Kiteboardingu PZKite wprowadza zunifikowany system oceny umiejętności kitesurferów o nazwie “Karta Progresu PZKite”. Kursanci uczestniczący w kursach kitesurfingu w naszej szkole kitesurfingu po zakończeniu nauki będą otrzymywać imienną kartę umożliwiającą kontynuacje nauki kitesurfingu oraz wypożyczanie sprzętu w innych bazach w Polsce i za granicą czytaj więcej …

Karta Kiteboardera

Karta Kiteboardera to nie tylko kitesurfingowe prawo jazdy i potwierdzenie przynależności do Polskiego Związku Kiteboardingu ale przede wszystkim międzynarodowe ubezpieczenie dedykowane sportom wodnym (również wake, surfing, windsurfing, żeglarstwo etc.). Jest to jedyny tego rodzaju produkt w Polsce! Ubezpieczenie jest dostępne w dwóch opcjach : STANDARD i PRESTIGE, które różną się ceną i sumą kwot ubezpieczeniowych czytaj więcej …

Have no product in the cart!
0